Kam na zimní wellness pobyt pro dva?

Zažijte zimu plnou romantiky

Venku padá sníh a vy si užíváte romantické chvilky ve vířivce, vychutnáváte si skvělé jídlo při svíčkách, nebo se procházíte zasněženou krajinou zavěšení jeden do druhého. Nezní to jako zimní pohádka? 

Pokud po takové toužíte, jste na správné adrese. Dnes vám totiž přinášíme 7 tipů na luxusní romantické pobyty pro dva, které jsou pro vaši zimní dovolenou jako stvořené.

Zima je ideálním obdobím jak pro wellness pobyt, tak pro dovolenou na horách. Se Spa.cz můžete tyto dvě příležitosti spojit a vyrazit na jeden z báječných zimních pobytů. Jaké wellness pobyty pro dva rozhodně stojí za to vyzkoušet?

Zimní pobyty 2023


ROMANTIKA NA SAMOTĚ U LESA

Asi nikdo nechce být během romantického pobytu rušen. Proto také začínáme Penzionem a restaurací Na kraji lesa, ve kterém se o soukromí a ničím nerušenou relaxaci obávat rozhodně nemusíte. Penzion je bývalým lesním statkem a jak už název vypovídá, přírodou budete doslova obklopeni.

Vyrazíte-li za lesní romantikou pro dva, můžete se těšit na výtečnou snídani, lahev sektu a především privátní wellness, ve kterém prožijete krásné chvíle v útulné infrasauně, parní bylinkové či finské sauně. Tu pravou romantiku však zažijete až v relaxační místnosti, kde si odpočinete přímo pod hvězdným nebem.

Penzion a restaurace Na kraji lesa


POBYT PRO ZAMILOVANÉ

Toužíte vyrazit společně za hranice? Pak navštivte Świeradów Zdrój a ubytujte se přímo v srdci tohoto lázeňského města v Hotelu Buczyński Medical & Spa. Věřte, že cesta bude stát za to. Čeká vás tu totiž přímo luxusní wellness pobyt pro dva včetně tříchodové večeře, lahve vína a sladkého dárku.

V rámci pobytu si samozřejmě dopřejete také wellness s bazénem, saunou či vnitřní a venkovní vířivkou. Pokud navíc patříte mezi obdivovatele přírody, tohle místo si zamilujete. Léčivý vzduch, minerální prameny a především krásné horské scenérie vám vyrazí dech na první pohled.Hotel Buczyński Medical & Spa


ROMANTIKA POD HVĚZDAMI

Že to v zimě není dobrý nápad? Ve Wellness & Spa hotelu Villa Regenhart rozhodně nebudete klepat kosu. Naopak svou drahou polovičku zimním pobytem na horách mile překvapíte. Součástí romantického balíčku je totiž večerní koupel v luxusní venkovní vířivce s lahví sektu, takže si výhled na hvězdy užijete pěkně v teple. Pro zahřátí pak jistě využijete i několik druhů saun a pro zážitky zase bazén s vodopádemWellness & Spa hotel Villa


NEZAPOMENUTELNÁ NOC V PRAZE

Sháníte wellness pobyt pro dva, který má šmrnc? Vyzkoušejte útulný hotel Miss Sophie's New Town se špetkou luxusu. Kromě zahrádky ve vnitrobloku vás mile překvapí i privátní wellness s vířivkou, infrasaunou a relaxační hudbou. Romantickou atmosféru pobytu pak doladí designové pokoje ve stylu vintage a nezapomenutelnou noc zakončíte perfektní snídaní formou bufetu. Miss Sophie's New Town


NA SRDCE JSOU PODĚBRADY

Tak proč do Poděbrad nevyrazit i za romantikou? Wellness pobyt pro dva doporučujeme v novém designovém hotelu Central Park. Užijete si tu doslova smyslný pobyt, během kterého vás čeká privátní whirpool, luxusní koupel připravená v soukromí vašeho pokoje či masáž na přání. 

Vybrat si navíc můžete mezi pobytem se snídaní či s polopenzí. V obou případech se můžete těšit na live cooking snídaně, v případě druhém vás navíc čeká dokonalé 4chodové menu nebo exotický raut.Central Park


ROMANTIKA S TRADICÍ

Máte rádi nabitý program? Romantický pobyt v Hotelu Studánka praská ve švech. Hned na úvod na vás na pokoj bude čekat malé překvapení, po kterém doporučujeme vyrazit za společnou relaxací do vodního a saunového světa či na relaxační masáž. Zlatým hřebem vašeho pobytu bude společná DUO koupel završená romantikou večeří při svíčkách. Skvělá příležitost pro všechny zamilované páry.

Hotel Studánka


ROMANTIKA V ROMANTICKU

Jak samotný název napovídá, jedinečný valentýnský pobyt si užijete i v Design hotelu RomantiCK v srdci Třeboně. Ubytování se nachází přímo na náměstí a romantickou procházkou to budete mít jen kousek na Třeboňský zámek. Máte-li doma milovnici květin, určitě si požádejte o jeden z unikátních květinových pokojů. Každý je totiž laděný podle konkrétní rostliny.

A jaké speciality tu pro zamilované čekají? Delikátní čtyřchodová večeře při svíčkách či hodinový relax jen pro vás dva v hotelovém wellness s vířivkou a saunou.
Design hotel RomantiCK


Raději byste za romantikou vyrazili, až bude tepleji? Veškeré wellness pobyty z naší nabídky můžete zakoupit i formou dárkového poukazu a pobyt si pak rezervovat kdykoliv během roku. Jako inspiraci jsme pro vás připravili tipy na dárky pro ni, pro něj či pro dva.

Vaše Spa.cz