Kam po létě? Užijte si barevný podzim plný odpočinku!

Tipy na hřejivé wellness pobyty

Léto sice ještě neskončilo, ale už je na čase ptát se, kam se vydat v září, říjnu či v listopadu! Podzimní wellness pobyty totiž mají něco do sebe.

Přemýšlíte, proč byste si měli naplánovat dovolenou na podzim? 

Odpověď je jednoduchá - pobyty mimo hlavní sezónu s sebou přinášejí spoustu výhod. Jako první uveďme, že podzimní dovolená v ČR je často výrazně levnější než dovolená přes léto nebo přes zimu. Dalším významným faktorem, který vám může pomoci v rozhodování, zda si zasloužíte v letošním roce ještě jednu (i třeba kratší dovolenou), je to, že na podzim je i v největších střediscích cestovního ruchu méně turistů, a proto si pobyt můžete užít ve větší pohodě a klidu.

Počasí na podzim je zejména na přelomu září a října příznivé i pro podnikání výletů. Příroda si obléká barevný kabátek a těm, kteří vyrazí poznávat její krásy, nabízí úžasné výhledy. Pokud se navíc s termínem trefíte do období podzimních prázdnin, můžete vyrazit na podzimní výlet s dětmi, aniž by zanedbali školní docházku.

Podzimní pobyty

PODĚBRADY ZAHŘEJÍ U SRDCE

V poděbradském lázeňském hotelu Golfi se rozhodli svým návštěvníků zpříjemnit chladné podzimní dny wellness pobytem, který jim rozproudí krev v žilách a navrátí do obličejů příjemně růžovou barvu. Podzimní wellness pobyt s názvem Někdo to rád horké ocení všichni zimomřivci.

Nechte se hýčkat nahřátými lávovými kameny či opečovávat aromaterapeutickou párou a připravte své tělo na nadcházející zimu!

Někdo to rád horké 

Lázně Poděbrady jsou menším městem ve Středočeském kraji a nabízejí mnoho možností, jak trávit volný čas. Skočte si mezi procedurami třeba na golf a nebo navštivte některou z kulturních akcí na kolonádě či v městském kulturním centru.

DO MARIÁNEK A DO VARŮ NEŽ BUDE PLNO!

Jak jste možná zaznamenali, lázeňský trojúhelník je nově na seznamu UNESCO! To je nejen důvod k oslavě, ale také dobrá záminka k tomu vyrazit do Mariánských Lázních či Karlových Varů ještě letos. Až se o zápisu dozví turisté ve světě, nebude vůbec snadné rezervovat si podzimní wellness pobyt first minute.

Lázeňský trojúhelník nově na seznamu UNESCO 

My doporučujeme wellness pobyt Elixír života v Parkhotelu Golf, kde je pro vás připravena bohatá polopenze a volný vstup do vyhřívaného bazénu. Těšit se můžete také na procedury, které pohladí po těle i po duši.

Elixír života 

Pro zamilované páry tu máme tip na podzimní pobyt Romantika Karlových Varů v Astoria Hotel & Medical Spa. Užijte si procházky po kolonádě ruku v ruce a dopřejte si ničím nerušený odpočinek v hotelovém wellness centru. V rámci balíčku máte i vstup do hotelové čajovny s ochutnávkou 4 druhů čajů. To přijde v podzimní nečas vhod, nemyslíte?

Romantika Karlových Varů 

VŠUDE DOBŘE, NA JIHU ČECH NEJLÉPE!

Jindřichův Hradec patří mezi nejpůvabnější města jižních Čech. Malebné centrum s honosnými měšťanskými domy, rozlehlý areál zámku, rybník Vajgar a mnoho dalších památek a zajímavostí, za kterými sem každoročně míří desítky českých i zahraničních turistů, čekají na to, až je během svých podzimních cest objevíte i vy.

Hotel Concertino Zlatá Husa sídlí přímo na náměstí a je perfektním místem pro rezervaci podzimního pobytu s dětmi. Pobytový balíček Pobyt na jihu Čech zahrnuje polopenzi, ubytování v komfortním pokoji a také parkování v podzemním hotelovém parkovišti. Jako bonus v podzimních dnech je volný vstup do sauny.

Děti můžete vzít na prohlídku největšího betlému u nás nebo třeba na speciální dětskou prohlídku jindřichohradeckého zámku, kde se dozví mnoho zajímavostí, například o paní Perchtě z Rožmberka, která je známá spíše jako tajuplná Bílá paní.

Pobyt na jihu Čech 

ZA PŘÍRODNÍMI KRÁSAMI VYSOČINY

O děti bude dobře postaráno i na Podzimním pobytu na 3 noci v Hotelu Skalský Dvůr. Mohou se vydat k Lesnímu baru víly Helenky nebo zažít dobrodružné putování za skřítkem Skaláčkem. Na konci pobytu si pak mohou vyrobit vlastního létajícího draka, který k podzimu neodmyslitelně patří.

Malí i velcí návštěvníci ocení při podzimním pobytu na Vysočině zejména nádherné okolí, které CHKO Žďárské vrchy nabízí, a také bohatou nabídku výletů po okolí. V ceně pobytu je i dvouhodinový vstup do hotelového bazénu a karta Koruna Vysočiny, která vám odemkne dveře k mnoha zážitkům v rámci celého kraje.

Podzimní pobyt na 3 noci 

PO STOPÁCH KRAKONOŠE

Opravdový klid a pohodu najdete při vašich podzimních cestách i na horách. My vám přinášíme pozvánku do Harrachova, a to konkrétně do Hotelu Fit Fun, který nabízí Podzimní pobyt na 2 noci. Při ubytování na vás čeká nejen neomezený vstup do hotelového wellness a fitness centra, ale také light all inclusive na nápoje v průběhu večeře.

Velkou výhodou Hotelu Fit Fun je jeho poloha, díky které se můžete vydat na Mumlavský vodopád nebo na Čertovu Horu. Výlety zvládnou jak děti, tak senioři, a proto je podzimní pobyt v Harrachově skvělou volbou pro všechny věkové kategorie.

Podzimní pobyt na 2 noci 


Už víte, kde strávíte podzimní dny vy? Rezervujte podzimní pobyty v ČR za příjemné ceny co nejdříve, ať vám ty nejlepší pokoje nevyfoukne někdo jiný. 

Další nabídky najdete jako vždy na Spa.cz.