Kam vyrazit za sněhovými radovánkami?

České i slovenské hory nabízí spoustu možností!

Zimní sezóna je v plném proudu a ještě stále je čas na to, užít si zimní radovánky v některém z horských středisek. Vyhraďte si volný víkend a nebo si ubytování zajistěte na termín jarních prázdnin a vyrazte i s dětmi!

Zima už konečně dorazila a dává o sobě vědět. Téměř na všech českých sjezdovkách se lyžuje buď na přírodním, nebo alespoň na umělém sněhu, a tak není na co čekat. Pokud si  letos chcete užít zimní dovolenou na českých horách, je právě nejvyšší čas rezervovat si ubytování. V případě, že si kromě zimních sportů chcete i trošku odpočinout a zregenerovat, můžete vybírat z nabídky lázeňských pobytů na našich stránkách.

Karlova Studánka

Oblíbenou destinací v pohoří Hrubého Jeseníku je Karlova Studánka. Obec je od 17. století vyhledávána pro léčivé prameny, které mají příznivé účinky na pohybový aparát. Zdravé je také místní horské klima, které dělá při pobytu v Jeseníkách dobře astmatikům či alergikům. Myšleno je i na relaxaci návštěvníků. Lázně Karlova Studánka nabízejí i parádní wellness. Zkuste třeba pobytový balíček Zážitkový wellness pro pár v hotelu Lázeňský dům Bezruč.
Dominantou okolí Karlovy studánky je nejvyšší hora Moravy Praděd. Se svými úctyhodnými  1491 m.n.m. jde o 5. nejvyšší horu Česka. Samozřejmě i v okolí Pradědu se nachází několik lyžařských areálů. Nejblíže lázním najdete skiareál Pradědova aréna, který je vhodný spíše pro začátečníky či pro rodiny s dětmi. Lyžování pro pokročilé najdete v nedaleké Ski aréně Karlov.


Jeseník

Lázně Jeseník jsou celosvětově proslavené díky vodoléčbě, jejíž základ položil místní rodák Vincenz Priessnitz. Každoročně zde najde své ztracené zdraví mnoho stovek návštěvníků. Pokud se k návštěvě odhodláte i vy, nebudete litovat. Na pobyty v Jeseníku s sebou můžete vzít i vaše ratolesti. Společně můžete strávit třeba jarní prázdniny! Když děti navíc vezměte na lyžovačku, budou nadšené.

Nejbližší sjezdovka vhodná pro začátečníky se nachází přímo v části Jeseník - lázně. O něco delší sjezdovky jsou pak ve skiareálu Malá Morávka, ke kterému dojedete za necelých deset minut.


Harrachov

Známě krkonošské středisko Harrachov má celoročně co nabídnout. I v zimě tu o aktivity nejrůznějšího druhu není nouze. Plnými doušky si je budete moci užít s celou rodinou, pokud se rozhodnete pro návštěvu Pytloun Wellness Hotelu Harrachov. Čeká ta na vás pobytový balíček Rodinný pobyt v Krkonoších se vstupe do hotelového wellness.

Na sjezdovky to budete mít opravdu kousek. Ta nejbližší ve Skiareálu Amálka se nachází přímo naproti hotelu. O něco delší jízdu pak nabídnou sjezdovky na Čertově hoře v centru Harrachova.


Na našich stránkách najdete samozřejmě najdete nabídky na pobyty v mnoha dalších střediscích. Zimní dovolenou můžete strávit také v Janských Lázních, Jáchymově, v Peci pod Sněžkou či ve slovenských Tatrách. Zimní radovánky mají se Spa.cz zelenou!