Kam za gastro zážitkem?

Zveme vás na gastro pobyty!

Cestování za dobrým jídlem je trendem, který otřásá cestovním ruchem v základech. Lidé jsou ochotni za vyhlášenou kuchyní i známým šéfkuchařem dojet i stovky kilometrů. To, kde je nejlepší káva, avokádové tousty či delikátní dezerty lidé sdílejí na Facebooku i Instagramu. I u nás v nabídce máme několik pobytů, které uspokojí všechny foodies a příznivce moderní gastronomie. 

Připravte chuťové pohárky, zveme vás na gastro pobyty!


První zastávkou na gastro výletě po českých vlastech jsou Mariánské Lázně. Město, které je celosvětově známé díky svým minerálním pramenům, se do gastronomické mapy České republiky zapsalo zejména díky Gourmet Hotelu Villa Patriot. Elegantní klasicistní stavba hotelu se nachází necelých 500 metrů od slavné zpívající fontány a kromě výhodné polohy nabízí i perfektní gurmánské zážitky a příjemné ubytování. 

Na jídelním lístku Villy Patriot najdete speciality české i světové kuchyně a pestrý výběr pokrmů z ryb, mořských plodů a zvěřiny. 

V rámci pobytového balíčku Ochutnejte Villu Patriot na vás čeká opulentní gurmánské menu o třech chodech. Jde o zážitek, na který jen tak nezapomenete!

Dalším lázeňským městem, kde si můžete skvěle „pošmáknout” je středočeské lázeňské město Poděbrady. Tady rozhodně neuděláte chybu, pokud si rezervujete pobyt ve Spa Hotelu Felicitas. Nejlépe si gurmánský pobyt v Poděbradech vychutnáte po boku milované osoby. Vybrat si můžete Romantický pobyt Gurmán o víkendu či Romantický pobyt Gurmán ve všedních dnech.

Těšit se v obou případech můžete na 5 chodovou luxusní gurmánskou večeři a 3 odpočinkové procedury. Vstupy do hotelového bazénu a saunového minisvěta jsou také zahrnuty v ceně ubytování. V průběhu celého pobytu si můžete dopřát i pitnou kúru místní minerální vody Poděbradka.

Hustopeče jsou jednou z vinařských metropolí regionu jižní Moravy. Město i okolí jsou jednou z nejteplejších lokalit ČR. Daří se tu nejen vínu, ale i mandloním. Najdete zde největší mandloňový sad ve střední Evropě! Na jaře se zde konají Slavnosti mandloňů a vína a v průběhu celého roku můžete ve městě narazit na spoustu mandlových specialit. 

O dobré víno a krajové speciality rozhodně nepřijdete, pokud si ke svému pobytu zvolíte Amande Wine Wellness Hotel. Amande Wine Wellness Hotel si totiž připravil zážitkový balíček pro všechny, kteří o sobě hrdě prohlašují Jsem gurmán

Šéfkuchaři hotelu se pyšní tím, že dokážou převést krásu jižní Moravy na talíř a vy se o jejich umění můžete přesvědčit při delikátní 5 chodové večeři. Samozřejmostí je snoubení pokrmů s vybranými moravskými víny. Třešničkou na dortu je pak navíc i vstup do wellness a saunového světa!

Sbíhají se vám sliny na šťavnaté gurmánské pobyty? Neváhejte a rezervujte si vaše cesty za gastro zážitky ještě dnes na Spa.cz!