Kde oslavit konec roku 2019?

Co třeba ve wellness nebo v lázních?

Konec roku se nezadržitelně blíží a spolu s ním se jako každoročně chystají i silvestrovské oslavy. Víte už, kde budete slavit vy? Co kdybychom vám řekli, že letošní Silvestr nemusíte trávit doma u televize nebo na náměstích mezi opilci s dělobuchy, ale že letošní oslavy konce roku mohou být klidné a na úrovni? 

Tak jako po celý rok, nabízí Spa.cz pobyty, jejichž hlavním úkolem je vás zrelaxovat a dostat do pohody - to platí i o silvestrovských balíčcích, kterých máme aktuálně na webových stránkách více než 120. Z tak pestré palety si můžete vybírat, aby byl váš letošní Silvestr nezapomenutelný.

Připravili jsme pro vás pár tipů na lokality, kde bude silvestrovská noc stát za to. Vezmeme vás do Čech, ale i za hranice republiky a představíme vám nabídky, o které byste neměli přijít. Pokud si s rezervací pospíšíte, máte ještě šanci sehnat některé z posledních volných pokojů!

 

Česká republika

Silvestrovské oslavy bývají zpravidla nejvíce bujaré ve větších městech. V Praze se lidé tradičně scházejí na Václavském nebo Staroměstském náměstí a společně odpočítávají vteřiny starého roku za doprovodu pyrotechniky a alkoholu. Tyto oslavy jsou vhodné pro lidi, kterým mumraj nevadí a rádi si na konci starého roku trošku zařádí. Pokud preferujete spíše oslavy konce roku v poklidnějším duchu, vydejte se spíše do přírody nebo do menších lázeňských měst.


  • Klid a pohoda v Mariánkách 


Klidným městem, kde si atmosféra ubíhá svým pomalým ospalým tempem v průběhu celého roku je lázeňské město Mariánské Lázně. Silvestr v Mariánkách má něco do sebe a rozhodně stojí za to ho zde alespoň jednou prožít. Doporučujeme pobytový balíček Silvestrovské radovánky v hotelu Orea Spa Hotel Palace Zvon. Balíček totiž zahrnuje 4 noci s polopenzí, bohatý silvestrovský program s živou hudbou a příjemné wellness procedury. Takhle vypadá konec roku jako z pohádky, nemyslíte?


  • Oslavy v noblesním stylu v Ostrově


Honour and Grace Hotel v obci Ostrov na polovině trasy mezi Karlovými Vary a Jáchymovem je ideální destinací, pokud toužíte po Silvestru ve velkém stylu daleko od civilizace. Poloha hotelu zaručuje, že vás při oslavách nebudou rušit žádné dělbuchy, ani ruch města. Pouze vy, příjemná živá hudba a milý personál hotelu - to jsou ty ingredience, které promění poslední večer roku 2019 na zážitek, který se nezapomíná. V balíčku, který nese název Silvestr s H&G si kromě ubytování na 2 noci užijete i barmanskou show, kde si sami umícháte pod dozorem barmana váš oblíbený drink, čajový festival, pětichodovou slavnostní večeři a novoroční tombolu. Těšit se také můžete na slavnostně vyzdobený pokoj. Odpočinek v lesích místo silvestrovského šílenství na náměstí? Za nás je to jasná volba!


  • Zimní nicnedělání na Vysočině


I další hotel, který jsme pro vás vytipovali se nachází uprostřed hvozdů. Tentokrát ovšem míříme na Vysočinu a naším cílem je Orea Resort Devět Skal v obci Sněžné. U milovského rybníka se rozkládá komplex, který je oázou pro všechny, kteří nechtějí nic řešit, ale chtějí si hlavně odpočinout. V balíčku Silvestr na Vysočině najdete ubytování na 3 noci s polopenzí, která je u snídaní i u večeří řešena bohatým rautem a silvestrovský program. Ten zahrnuje Hot drink na terase a slavnostní večeři s živou hudbou. 

Na Nový rok se pak můžete těšit na prodlouženou novoroční snídani. Během celého pobytu máte vstup do bazénu zdarma. Pokud budete mít štěstí na dobré sněhové podmínky, můžete si s sebou přibalit i běžky. Strojově upravená běžecká trasa totiž vede přímo kolem hotelu.


Slovensko

Za příjemnými oslavami konce roku se také můžete vypravit k našim východním sousedům na Slovensko. Najdete zde příjemné, komfortní hotely, krásně upravené sjezdovky a výhodou je, že si s sebou nebudete muset brát slovník.

Ať už si vyberete jakékoliv město, věřte tomu, že Silvestr na Slovensku si užijete, jak se patří, a to jak v zapadlé kolibě, tak na půdě luxusního resortu. Podívejte se s námi na 2 vybrané hotely se zajímavými silvestrovskými balíčky.


  • Odpočinek pod Vysokými Tatrami


Klimatické lázně Nový Smokovec najdete přímo v centru Tatranského národního parku. Pod majestátními vrcholky hor na vás a pohostinou náručí čeká ubytování v Hotelu Branisko. Na sjezdovku to budete mít jen pár kroků a při troše štěstí se vám podaří si ukořistit i pokoj s výhledem na Lomnický štít.

V balíčku Tatranský silvestrovský pobyt najdete ubytování s polopenzí na 4 noci, slavnostní silvestrovskou večeři a novoroční zelnačku, která zcela jistě přijde k chuti a neomezený vstup do wellness a relax zóny po celou dobu pobytu. Samozřejmostí je také zábavný silvestrovský program s tombolou.


  • Luxusní dovolená v Piešťanech


Proslulé slovenské lázně Piešťany můžete detailněji poznat na vlastní kůži v rámci pobytového balíčku Silvestrovská chuť Piešťan v Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel. Jde o unikátně zrekonstruovaný rozsáhlý objekt ve stylu Art Noveau, ve kterém si budete připadat jako ve snu. Úchvatné hotelové prostory, pokoje i interiér wellness vás již od první chvíle přesvědčí, že zde zažijete něco mimořádného. O silvestrovské noci na vás čeká slavnostní gala večer, ale ještě předtím se můžete těšit na exkluzivní léčebné a relaxační procedury, které v sobě balíček zahrnuje. Co byste řekli na masáž nebo perličkovou koupel v nejkrásnější lázeňské budově v Piešťanech?


Maďarsko


  • Za hranice všedních dnů do Budapešti


Na závěr pro vás máme něco opravdu speciálního - silvestrovskou oslavu v Aquaworld Resort Budapest! Tento pobyt si užijí zejména rodiny s dětmi, pro něž bude jeden z nejmodernějších aquaparků v Evropě rájem na Zemi. Pod ohromnou kopulí najdete skluzavky o celkové délce 1 km! Samozřejmostí je i dětský bazénem a velký plavecký bazén.

Pokud s dětmi necestujete a toužíte po soukromí, najdete jej v hotelovém Oriental Spa. Zde se můžete nerušeně oddávat hýčkání ve formě exotických koupelí a masáží, saunování či relaxaci ve vířivce.

V rámci pobytového balíčku Silvestr najdete nejen ubytování (4 noci) a vstup do aquaparku a Oriental Spa, ale také polopenzi a slavnostní gala večer o silvestrovské noci. Zažijte Silvestr v Maďarsku a užijte si vodních radovánek!


Navnadili jsme vás na trávení Silvestra jinde než v místě vašeho bydliště? Pokud ano, tak si rezervujte pobyt na našich webových stránkách a nebo nám napište na emailovou adresu [email protected]

Přejeme vám do konce roku ještě mnoho krásných dní, třeba na některém z pobytů z naší nabídky!