Kde se v létě osvěžíte? 6 tipů na ubytování s venkovním bazénem

Hotely, které jsou pro letní pobyt jako dělané

Dlouhodobé předpovědi počasí naznačují, že se i v letošním roce můžeme těšit na parné léto. Skvělá příležitost na parádní koupačku a povalování u vody, které k létu zkrátka patří. Kde jinde si užít sluneční paprsky a zmrzlinu než u bazénu? 

Právě teď je ten nejlepší čas na rezervaci letního pobytu. Inspirujte se 6 tipy na hotely, ve kterých si užijete perfektní letní dovolenou s celou rodinou, ale i bez dětí.

Letní pobyty


RUSTIKÁLNÍ ROMANTIKA VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH

Dvůr Pecínov je perfektním úkrytem před žárem rozpáleného velkoměsta. Nachází se totiž je pár kilometrů od Benešova a ve skvělé dojezdové vzdálenosti od Prahy. Kromě venkovního bazénu tu můžete po celý rok relaxovat ve vířivce, ale i v parní či finské sauně. 

Hotel nabízí hned několik možností k ubytování. Dáte přednost luxusním pokojům ve viktoriánském stylu, moderním pokojům Superior nebo standardním pokojům s výhledem na pastviny kolem hotelového komplexu? Už od 19. století je dvůr Pecínov spojen s chovem koní a na projížďku na koni se tu můžete vydat i v současnosti. Stačí si ji s předstihem domluvit na recepci.

Dvůr Pecínov


SPORTOVCI MÍŘÍ DO BENEŠOVA

I další hotel s venkovním bazénem se nachází na Benešovsku. Ubytování v S-centru Benešov však vykouzlí úsměv na tváři především milovníkům sportu. Hotel totiž nabízí nepřeberně možností pro sportovní vyžití, a to jak v kryté hale, tak i na čerstvém vzduchu. Vyzkoušet tu můžete třeba badminton, nohejbal, beachvolejbal, stolní tenis nebo lekce aerobiku. Po sportu pak přijde vhod oddech ve wellness centru s vířivkou a samozřejmě také ve velkém venkovním bazénu.

Pokud si místo sportovních kratochvílí chcete dopřát odpočinek a kulturu, nabízí se výlet na nedaleký zámek Konopiště s přenádhernou růžovou zahradou.

S-centrum Benešov


WELLNESS POHODA NA ŠUMAVĚ

Pokud hledáte místo pro pohodový rodinný pobyt s dětmi, pak je Wellness Hotel Frymburk skvělou volbou. Kromě komfortního ubytování nabízí rovněž nespočet wellness procedur se speciální nabídkou pro děti. A tak si i vaše ratolesti mohou vyzkoušet masáž nebo saunování.

Spoustu zábavy, legrace a příjemného osvěžení v letním parnu si užijete při návštěvě venkovního aquaparku s celou řadou atrakcí. Součástí hotelového areálu je rozsáhlý vnitřní bazén s bazénkem pro děti, saunový svět (vnitřní i venkovní), wellness centrum a solná jeskyně. 

Naprosto unikátní je pak expozice Svět pod hladinou, kde se vy i děti interaktivní formou seznámíte se sladkovodní i mořskou faunou a flórou.

Wellness Hotel Frymburk


LUXUSNÍ LETNÍ DOVOLENÁ V MARIÁNKÁCH

Když do lázní, tak stylově!  Ve Falkensteiner Spa Resortu Mariánské Lázně můžete 100% vypnout a načerpat novou energii a životní sílu. Nejde jen tak o nějaký wellness hotel s bazénem, ale o pětihvězdičkový resort s holistickým přístupem a naprosto špičkovou péčí.

Filozofie místního balneo a wellness provozu se navrací k samotné podstatě lázeňství a pomocí procedur s využitím léčivých pramenů a přírodních zdrojů zde pomáhají k nalezení vnitřní rovnováhy jak na fyzické, tak na psychické a spirituální úrovni.

Přímo v hotelu vyvěrá pramen Alexandra, který se pyšní přívlastkem „Pramen mládí”. Co je na tom pravdy, můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Mariánských Lázních, nebudete litovat!

Falkensteiner Spa Resort Mariánské Lázně


POBYT V BESKYDECH JE BALZÁM NA DUŠI

Víte, kde je v létě ještě lépe než u vody? No, přece v lese! Na houby, borůvky, maliny nebo jen tak na procházku můžete vyrazit do nádherných beskydských lesů, které obklopují Horský hotel Lorkova Vila nedaleko hojně navštěvované obce Čeladná. Prohlédněte si tento příjemný wellness hotel s bazénem a špičkovou restaurací.

Díky krásné přírodě a široké škále sportovních aktivit je oblast Moravskoslezských Beskyd v hledáčku návštěvníků jak v každé sezóně. Letní pobyt v Beskydech si navíc stoprocentně užijete jak s rodinou, tak i ve dvou.

Horský hotel Lorkova Vila


POHÁDKOVÝ POBYT V HRADCI NAD MORAVICÍ

Dominantu města Hradce nad Moravicí, nádherný novogotický zámek, budete mít při ubytování v Hotelu Belaria opravdu na dosah ruky. Byla by velká škoda ho nenavštívit a ještě větší chyba by byla neužít si hotelové wellness.

Kromě relaxačního bazénu tu najdete saunu, vířivku a do pohody a uvolnění vás přenesou šikovné ruce zdejších masérů.
Hotel Belaria patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější hotely pro rodiny s dětmi, a proto se rezervací dlouho neotálejte.

Hotel Belaria


Našli jste mezi našimi tipy svého favorita? Pokud už víte, kde chcete strávit letošní dovolenou, rezervujte si pobyt co nejdříve na Spa.cz. Rádi vám s výběrem ubytování s bazénem pomůžeme i na telefonní lince +420 483 515 290 nebo na e-mailu [email protected].

Vaše Spa.cz