Kde se v zimě zahřát?

V sauně, ve vířivce nebo při masážích?

Zima ještě zdaleka nekončí a i když letos teploty moc často pod nulu nepadají, o letních teplotách si zatím můžeme nechat jenom zdát. Právě v těchto dnech je ideální čas na to užít si prohřívací procedury a odpočinout si třeba v pořádně roztopené sauně. Nejde jen o příjemný zážitek, ale také o vhodnou prevenci proti chřipce a rýmě. Myslete na své zdraví a vydejte se za lázeňskou péčí!


S kámoškami do Poděbrad

Lázně Poděbrady jsou vyhlášenou destinací pro léčbu srdečních onemocnění, ale nabízejí i mnoho pobytů s wellness a odpočinkovým zaměřením. Právě takový je pobyt Dámská jízda na zahřátí, který je určen především ženám. Taková dámská jízda v Poděbradech je totiž nejlepší způsob, jak si s kamarádkami zpříjemnit pošmourný víkend. 

V rámci balíčku jsou zahrnuty 2 noci v Penzionu Alfa, snídaně a 4 procedury, za kterými nebudete muset nikam chodit. Vše najdete pod jednou střechou.

A co že si to s vaší dámskou společností můžete v Poděbradech užít? 

Na rozjezd na vás bude čekat láhev červeného vína na přivítanou a poté se můžete nechat hýčkat při parafínovém zábalu  či na vodním lehátku Hydrojet. O zahřátí celého těla se pak postará rašelinový obklad a perličková koupel chodidel, ke které si vychutnáte povzbuzující horký čaj z čerstvého zázvoru.

Zavolejte kamarádkám, naplánujte termín a vyražte se ohřát do Poděbrad!


S miláčkem do Mariánek

Cítíte tu omamnou sladkou vůní? Ne? Tak to byste se rychle měli vypravit do Mariánských Lázní a pořádně si přivonět. Golf Hotel Morris si pro tuto zimní sezónu připravil pobytový balíček, který pohladí na duši. 

Pobyt s vůní skořice si nejlépe užijete ve dvou. Vezměte tedy partnerku nebo partnera na výlet a užijte si společně trošku zimního rozmazlování. Balíček zahrnuje ubytování se stravou a 4 voňavé procedury. 

Mariánské Lázně jsou nádhernou kulisou pro romantickou dovolenou. Vydejte se na západ Čech za společnou relaxací!


S rodiči a prarodiči do Karlových Varů

Pobyt s pořádným prohřátím ocení i maminka s tatínkem či babička s dědečkem. Pokud jim to zdraví dovolí a mohou cestovat, bude pro ně návštěva Karlových Varů zcela jistě příjemným zážitkem. Pobyt Poznávací maxi víkend ve městě horkých pramenů v Astoria Hotel & Medical Spa - Depandance Wolker  jim můžete darovat formou dárkového poukazu k výročí či k narozeninám, a nebo prostě vyražte společně s nimi. Na to trávit pohodovou dovolenou s rodinou není nikdy pozdě a rodiče či prarodiče společné chvíle jistě uvítají. Obzvlášť, když se budou moct těšit na ubytování na 3 noci včetně polopenze a 3 procedury pro každého!

Nejprve otestují příznivé účinky karlovarských pramenů při koupeli ve vřídelní vodě, poté si vychutnají masáž Hydrojet a na závěr je čeká relaxace při solné terapii. K tomu jako bonus samozřejmě i pitná kůra a lázeňské oplatky.

Pro úplnost stačí už jen zmínit, že při ubytování budete mít výhled buď na Vřídelní či Tržní kolonádu. Budete tedy bydlet přímo v centru města Karlovy Vary. Nezní to fantasticky?

Rezervujte termín a vyražte za horkými minerálními prameny do Karlových Varů!


S dětmi do Průhonic

I na dosah od Prahy si můžete užít parádní relaxaci a to doslova v saunovém ráji. Líbit se tu bude i vašim dětem. Aquapalace Hotel Praha je vyhlášený díky množství atrakcí pro děti i dospělé. V rámci pobytového balíčku Saunový ráj získáte přístup do saun i do vodního světa neomezeně! Užijete si tak vy, i vaše ratolesti.

V Saunovém ráji na vás čeká 14 druhů saun a samozřejmostí jsou i saunové ceremoniály, které důkladně prohřejí celé tělo. Saunování má v zimním období obzvlášť blahodárný vliv, tak ho pojďte vyzkoušet v jednom z největších aquaparků u nás! 

Aquapalace Hotel Praha v Průhonicích čeká jen na vaši návštěvu!


Mrazík ze známé pohádky by se vám zeptal, jestli už je vám teplo. My se vás ptát nebudeme, ale raději vám pomůžeme s rezervací pobytů s hřejivými procedurami. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si báječnou zimní relaxaci na Spa.cz!