Kdo stojí za Ministerstvem relaxu?

Velké přiznání uvnitř!

Přiznejte se! Kdo uvěřil, že je Ministerstvo relaxu oficiální institucí a kdo od začátku tušil, že je v tom nějaký háček? Druhá skupina se trefila! Ministerstvo relaxu je součástí kampaně na podporu lázeňství a wellness od Spa.czNěkteří z vás nás jistě odhalili, některé jsme však nachytali. Podívejte se na přiznání Vojtěcha Spasitele, našeho ministra relaxu, které najdete už nyní na YouTube.

JAKÝ BYL ZÁMĚR TÉTO KAMPANĚ?

I přes to, že jde o imaginární Ministerstvo, věříme, že nejsme jediní, kdo by instituci podporující pohodu a odpočinek obyvatel ČR uvítal. Cílem nebylo kohokoliv zesměšňovat, či dokonce urážet, smysl této kampaně byl mnohem hlubší a rozvedeme ho v tomto článku.

Hlavní cíl se shoduje s původní myšlenkou samotného Ministerstva relaxu - podpora lázeňských a wellness služeb, které v posledním roce více než strádaly. Lázně však můžete podpořit i vy! Díky státnímu příspěvku 4 000 Kč na osobu navíc ušetříte a užijete si zasloužený odpočinek.

Tím to však nekončí! Dalším záměrem kampaně bylo ještě intenzivnější šíření povědomí o tom, jak důležité je pečovat o vlastní psychické i fyzické zdraví, ať už v lázních, ve wellness či v pohodlí domova. Tomuto tématu je částečně věnováno i naše šestero, které naleznete níže či na webových stránkách Ministerstva relaxu.

ŠESTERO PŘIKÁZÁNÍ MINISTERSTVA RELAXU

1. Jste mladí, šetřete se

Prevence je základ, dobrý plat a firemní benefity vás před vyhořením a případnými chorobami neochrání. Stoprocentní výkony si zaslouží stoprocentní oddech. Fyzický i psychický. I ostatní ministerstva po zkušenosti s přeplněnými kapacitami požádali o apelaci na tento bod.

2. Opravte pošramocené rodinné vztahy

Po měsících na home officu vyrazte na výlet a vyměňte pracovně-rodinně-jídelní prostředí za něco nového a užijte si čas strávený s rodinou. Stres a ponorka se vytratí, hned jak si lehnete do bazénu.

3. Co je doma, to se počítá

Objevte krásy domácího turizmu a podpořte domácí ekonomiku. Cestujte po republice a navštěvujte různé okresy. Není to taková samozřejmost, jak by se před nedávnem mohlo zdát.

4. Nebuďte wellnesolog

Respektujte názor odborníků. V době, kdy se každý zdá být epidemiologem, lékařem a virologem, není čas stát se wellnesologem. Spolehněte se na profesionály a relaxujte už při výběru pobytu. Odborníci z pobytových portálů či cestovních agentur vám rádi poradí.

5. Jsme lidé, chovejme se tak

Každý z nás očekává určitý standard. Buďme tedy ohleduplní k ostatním a respektujme pravidla daného objektu. Zvykli jsme si umývat a dezinfikovat si ruce, naučme se také dávat si pod sebe ručník v sauně, do vířivky nosit plavky a na masáž chodit osprchovaní.

6. Darujte čas offline

V dnešním světě monitorů, online callů a mobilních aplikací každý ocení čas offline. Obdarujte své blízké něčím, co má opravdovou hodnotu, a kromě samotného pobytu jim věnujte čas bez moderní elektroniky. Pobytové portály jako Spa.cz totiž nabízí cestovní vouchery jako dárek. Vaši blízcí se tak nebudou muset opravdu o nic starat a bude na nich jediné - přijet a užít si dovolenou.

PODPOŘTE SPOLU S NÁMI ČESKÝ TURISMUS! 

Zapomenout nemůžeme ani na krásy české krajiny a kouzlo českých měst. Proč jezdit za hranice, když je v této zemi tolik malebných míst? Portál Spa.cz nabízí tisíce možností pro výběr té nejlepší relaxační dovolené. Vydejte se letos poznávat Českou republiku a podpořte český turismus v této nelehké době!

Doufáme, že vás naše netradiční kampaň zaujala a berete ji, stejně jako my, s humorem. Přejeme vám užité léto a spousty zážitků při relaxaci se Spa.cz.

ZOBRAZIT VŠECHNY POBYTY