Pojeďte s námi na koncert Yvonne Sanchez Band na UNESCO renesanční zámek v Litomyšli

Po loňském neopakovatelném zážitku na zámku v Litomyšli s Radkou Fišarovou pro Vás máme nabídku na další výjimečný koncert. Šanson a Radku Fišarovou vystřídají jazz, latinské rytmy a Yvonne Sanchez Band! Naplánujte si 18. května cestu do historické Litomyšle a užijte si kulturně - relaxační víkend.

V pátek 18. května 2012 nás čeká na druhém zámeckém nádvoří koncert v rytmu jazzu, latinské hudby, jazz-rocku a groove. Mezi „české velikány“ v tomto žánru patří známá polsko-kubánská zpěvačka žijící v Praze, Yvonne Sanchez. Výhodou Sanchez je podle kritiků i to, že ji mají rádi i jazzem nepolíbení posluchači. Hudební kritik Daniel Mareš v recenzi na novou desku Yvonne Sanchez uvádí: „Deska Songs About Love by fungovala jako soundtrack k nějakému z filmů Woodyho Allena. Je jak dělaná k romantickému večeru při svíčkách. Pokud máte rádi dobrou hudbu, ale i romantickou atmosféru a nostalgii, rozhodně by vám toto album nemělo chybět.“ Věřte, že neopakovatelnou atmosféru koncertu ještě umocní romantické prostředí renesančního zámku Litomyšl – památky UNESCO, ale také slibované pohoštění. Samozřejmostí je welcome drink a malý snack na začátek večera. O přestávce čeká návštěvníky občerstvení v audienčním sále a dalších reprezentačních prostorech zámku. Po koncertu je připraven ještě závěrečný snack.
Podobná akce se v Litomyšli koná podruhé. Organizuje ji firma Mega Promotion, s.r.o. ve spolupráci s Hotelem Aplaus a Státním zámkem Litomyšl. 


Ing. Michaela Severová
tisková mluvčí Města Litomyšl 


Program koncertu:
18:30 příchod hostů, welcome drink, malý snack
19:00 úvodní slovo
19:05 začátek koncertu 1. části
19:45 konec 1. části
19:45 – 20:45 občerstvení v audienčním sále a reprezentačních prostorech
20:55 začátek 2. části koncertu
21:45 závěr koncertu
21:45 – 22:30 závěrečný snack v audienčním sále a reprezentačních prostorech zámku
Pro tuto speciální příležitost jsem pro Vás připravili pobyt, ve kterém se snoubí relaxace s kulturním zážitkem a to za cenu jen 3 495,- Kč
Více informací získáte po kliknutí na tento odkaz.