Lákají vás výhodné balíčky se skipasy na horách?

Vytáhněte lyže ze sklepa a obujte si lyžáky!

Zima už je tady! Vytáhněte lyže ze sklepa a obujte si lyžáky! Máme tu pro vás totiž výběr těch nejlepších balíčků, díky kterým si užijete lyžovačku se slevou a nebo dokonce získáte skipas v rámci pobytového balíčku zdarma. 

Pokud toužíte vyrazit na hory a stále ještě nemáte zajištěné ubytování, je právě teď nejvyšší čas si rezervovat pokoje. V naší nabídce najdete několik pobytových balíčků na horách, které kromě ubytování, stravování a relaxačních či wellness procedur nabízejí i zvýhodněnou nabídku skipasů. To by bylo škoda nevyužít! Kam tedy vyrazit, abyste si zimu užili co nejvíce?


Orlické hory

Téměř na česko-polské hranici leží oblíbené Ski centrum v Orlických horách, které je oblíbenou destinací pro malé i velké lyžaře. Váš aktivní zimní pobyt si zde můžete užít, pokud se rozhodnete využít služeb Wellness Hotelu Říčky. V pobytovém balíčku Týdenní zimní dovolená v Orlických horách zde na vás čeká kromě příjemné slevy na skipas také neomezený vstup do hotelového wellness, fitness centra a bohatá polopenze.

Beskydy

Přímo pohádkovou zimu si užijete v útulném Horském hotelu Čeladenka. Hotel leží v obci Čeladná, která se právem řadí k nejoblíbenějším beskydským destinacím jako je například Rožnov pod Radhoštěm, Frýdlant nad Ostravicí či Malenovice. Návštěvníky sem láká krásná příroda a také moderní skiareály, kterým je v okolí hned několik. 

V rámci pobytového balíčku Zima na Čeladence získáte zdarma Beskydy Card, díky které budete mít výrazné slevy na skipasem hned v 5 lyžařských areálech. Navíc si můžete zapůjčit i běžkařské vybavení či si užít adrenalinu na bobové dráze.

Hotel Čeladenka myslí i na to, abyste si během pobytu odpočali a načerpali nové síly, proto se v rámci balíčku můžete těšit na prohřívací zábal a perličkovou koupel se zimním čajem.

Jeseníky

Skvělou nabídku pro všechny milovníky sjezdového lyžování nabízí také Hotel Červenohorské sedlo v Jeseníkách. Lyžařský balíček se skipasy obsahuje skipas do Skiareálu Červenohorské sedlo na 3 dny a neomezený vstup do hotelového bazénu navíc. Při pobytu v Jeseníkách si tak nejen parádně zasportujete, ale také si odpočinete.

Hotel je vhodný i pro pobyty rodin s dětmi. Na hory tak můžete vzít celou rodinu!

Vysočina

Vysočina zpravidla nebývá první volbou při plánování zimní dovolené, ale i přesto vás může nabídkou možností pro sjezdové lyžování překvapit. Nové Město na Moravě si většinou podvědomě spojíme spíše s běžeckým lyžováním či s biatlonem, ale sjezdovky se nacházejí i tady. Díky příznivým klimatickým podmínkám zde nebývá nouze o dostatek přírodního sněhu a vy si tak můžete užít lyžování třeba ve Ski Harusák. Slevu na lyžování v tomto malém, ale příjemně vybaveném areálu získáte jako bonus při pobytovém balíčku Aktivní zimní pobyt s polopenzí v Hotelu Medlov a nebo v Zimním balíčku, který si pro své hosty přichystal Hotel Ski v Novém Městě na Moravě.

Tatry

Na hory můžete vyrazit i k našim východním sousedům. Tatry nabízejí mnoho možností pro báječnou zimní dovolenou. Z naší nabídky jsme vybrali Hotel Avalanche, který najdete v obci Štôla nedaleko Popradu.

Zimní pobyt je ideální, pokud se chystáte strávit dovolenou na horách s partnerem či partnerkou ve dvou. V rámci balíčku se totiž můžete těšit na láhev sektu na pokoji a navíc je pro vás připraven i privátní vstup do wellness. Kromě toho je samozřejmě součástí balíčku i sleva na skipasy v okolních lyžařských areálech. Nudit se tedy během vaší zimní dovolené na Slovensku jen tak nebudete.


Už víte, jaké bude vaše letošní zimní dovolená? Rezervujte si ubytování již teď, volná místa velmi rychle ubývají!