Lázeňský příspěvek 1 000 Kč od Spa.cz

Vyzvedněte poukaz a jeďte to lázní výhodněji!

S koncem roku 2021 končí i možnost využití státního poukazu. Ale nebojte! I v roce 2022 budete moci do lázní vyjet výhodněji, a to díky lázeňskému příspěvku od Spa.cz.


Co je to lázeňský neboli Spa příspěvek? Jak ho získat a jaké jsou jeho podmínky? 

Čtěte dále a vyrazte to lázní či wellness o 1 000 Kč levněji!


JAKÝ JE ÚČEL SPA PŘÍSPĚVKU?

Ve Spa.cz fandíme českých lázním a wellness hotelům a máme největší radost, když si pobyty v nich užíváte a doporučujete je Vašim blízkým či známým. I z toho důvodu chceme tyto služby učinit dostupnějšími.

Letos bylo možné na vybrané lázeňské pobyty využívat podpory od státu, která s posledním prosincovým dnem končí. My jsme se vak rozhodli, že Vám chceme nabízet relaxační pobyty a pobyty v lázních po celé ČR co nejvýhodněji i nadále, a proto spouštíme projekt Spa příspěvek! 


JAKÉ JSOU PODMÍNKY K ZÍSKÁNÍ SPA PŘÍSPĚVKU?

Příspěvek lze uplatnit na vybrané pobyty označené štítkem Spa příspěvek, přičemž hodnota těchto pobytů za osobu je minimálně 8 000 Kč. Vybírat můžete z více než 100 lázeňských a wellness hotelů po celé ČR.

POBYTY SE SPA PŘÍSPĚVKEM

Rezervovaný pobyt se Spa příspěvkem pak musí proběhnout v první polovině roku 2022, tj. od 1. 1. 2022 do 30. 6. 2022, a v jedné rezervaci je možné využít 1 příspěvek pro každou dospělou osobu.  Pokud se však rozhodnete vyrazit v první polovině roku na více wellness či lázeňských pobytů, je možné si pro každý pobyt vygenerovat nový poukaz s kódem. Počet Spa příspěvků na osobu tedy není v průběhu akce nikterak omezen.


JAK JE MOŽNÉ SPA PŘÍSPĚVEK ZÍSKAT?

A teď už to nejdůležitější, tedy jakým způsobem příspěvek získáte? Váš Spa příspěvek na lázně v hodnotě 1 000 Kč na osobu a pobyt si můžete vygenerovat na stránce Spa.cz/prispevek. Stačí vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adres, na kterou Vám následně dorazí unikátní kód. Ten poté zadáte při rezervaci pobytu, který si vyberete na stránce s pobyty se Spa příspěvkem.

Příspěvek je možné získat v období 18. 10. až 31. 12. 2021 a rezervaci na Váš vysněný pobyt můžete provést ihned, jak vám váš slevový kód dorazí.

Tak co říkáte? Využijete lázeňský příspěvek od Spa.cz a zahájíte nový rok příjemnou relaxací v lázních?