Lázeňský příspěvek 2 000 Kč nově jen na Spa.cz

Vyjeďte na zvýhodněný pobyt až do konce června!

Máme pro vás novinku, která potěší nejednoho lázeňského šviháka. Možná jste příspěvek 2 000 Kč od Svazu léčebných lázní v roce 2022 již využili, možná jste o něm jen něco málo slyšeli. Tak či tak, tato akce byla oficiálně ukončena v březnu tohoto roku. Na Spa.cz to však není tak úplně pravda. Jak je to možné? Čtěte dál!

Lázeňský příspěvek 2 000 Kč


CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ LÁZEŇSKÉHO PŘÍSPĚVKU?

Tým Spa.cz se rozhodl všem milovníkům lázní možnost zvýhodněných pobytů s příspěvkem prodloužit, a to až do června 2022. Tato změna sebou však přináší i další výhody, a to především rychlejší a snadnější rezervaci pobytů s lázeňským příspěvkem. Jak je to možné? Sleva 2 000 Kč na osobu a pobyt je z nabízených pobytů již odečtena, čímž odpadá povinnost uplatňovat příspěvek prostřednictvím vygenerovaného kódu, jako tomu bylo u původní verze. Rezervace pobytu s příspěvkem tedy probíhá standardním způsobem, jakým jste na našich stránkách zvyklí, tedy do několika minut.

>> Prohlédněte si pobyty s lázeňským příspěvkem 2022 <<


JAKÉ JSOU PODMÍNKY POBYTŮ S PŘÍSPĚVKEM?

Pokud je pro vás lázeňský příspěvek známým pojmem, jistě znáte jeho podmínky. Jedna zásadní se však začátkem dubna mění. Pobyty už nadále NEJSOU podmíněné minimální délkou 6 nocí a alespoň 5 procedurami. Nadále však v seznamu  najdete nabídku pouze českých lázní, které svým hostům poskytují komplexní lázeňskou péči. Tyto pobyty je nutné uhradit a realizovat do 30. 6. 2022.

>> Přečtěte si více na Spa.cz/dolazni <<


Zaujala vás nabídka zvýhodněného odpočinku v lázních? Pak na nic nečekejte! Kapacity lázeňských zařízení si rychle plní. Lázeňský příspěvek navíc můžete čerpat i opakovaně a zajistit si tak v první polovině roku 2022 až několik relaxačních zážitků.

Potřebujete poradit či pomoci s rezervací pobytu? Naše kolegyně se Vám budou rády věnovat na tel. čísle +420 483 515 290 nebo na e-mailu [email protected].

Vaše Spa.cz