Lázně Libverda: malé městečko s velkým srdcem

Objevte ukrytý poklad při lázeňském pobytu v Jizerkách

Lázeňské městečko s nádechem horské atmosféry, léčivou vodou i poklidnou kolonádou. To jsou Lázně Libverda, poklad ukrytý na severní straně Jizerských hor

Pokud hledáte místo pro ničím nerušený lázeňský pobyt, Libverda by zcela jistě měla být na vašem seznamu favoritů. Město je rozlohou sice malé, díky tomu však nabízí opravdu klidné prostředí pro váš odpočinek. Právě to je pro lázeňské hosty, kteří se sem rádi vracejí, jedním z největších benefitů. 

Místní Spa Resort Libverda vám navíc poskytne veškerý lázeňský komfort včetně procedur, wellness a sportovních aktivit, a to hned v několika budovách i okolních parcích.

Spa Resort Libverda


CO VÁS V LÁZNÍCH LIBVERDA ČEKÁ?

V samém centru lázní se nachází empírové a klasicistní lázeňské budovy z přelomu 19. a 20. století a krásná promenáda s altánkem a kašnami. Právě z té volně přejdete do místního parku, který zláká k rozjímání v přírodě úplně každého. Vše je v pohodlné pěší vzdálenosti a z toho důvodu jsou Lázně Libverda oblíbené nejen u osob v produktivním věku, ale také u seniorů.

Návštěvu Lázní Libverda si však užijí i aktivnější rodiny s dětmi, které mohou vyrazit na výlet do nedaleké restaurace Obří sud, na Singltrek pod Smrkem (nástupní místo na tuto síť cyklostezek je přímo v Lázních Libverda) nebo za hranice do Polska. Duchovní rozměr pak najdou návštěvníci v proslulém poutním kostele v Hejnicích. Jizerské hory zkrátka nabízejí nespočet míst, které ocení ve svém programu každá věková kategorie.

Pobyty v Lázních Libverda


CO SE DÁ V LIBVERDĚ ZAŽÍT?

Kromě lázeňského života žije Libverda i bohatou kulturní nabídkou. Některé aktivity pořádá pro své hosty přímo Spa Resort Libverda. Jde především o tvořivé dílničky, výlety po okolí nebo hudební vystoupení. 

Součástí vaší návštěvy by pak měla být bezpochyby ochutnávka jednoho z místních léčivých pramenů, přímo na kolonádě Kristiánova pramene nebo dalších zdrojů pojmenovaných po členech šlechtického rodu Clam-Gallasů. Právě ti se totiž o rozvoj lázní a jejich blízkého okolí zasloužili nejvíce.Lázně Libverda

Kulturní program samotného města je však také pestrý. Rozhodně doporučujeme zajít na pravidelné farmářské trhy nebo si naplánovat váš pobyt v Lázních Libverda na květen, abyste si mohli užít bohatý program pojící se k zahájení turistické sezóny. V letní sezóně zase rozezní lázeňskou kolonádu harmonikáři z celého světa - a i to je dobrý důvod, proč do Lázní Libverda zajet alespoň na pár dní.


JAKOU PÉČI SI MŮŽETE V LIBVERDĚ DOPŘÁT?

Kromě preventivních a odpočinkových wellness pobytů se Spa Resort Libverda zaměřuje na léčbu pohybového aparátu, kardiovaskulárních onemocnění, řeší obtíže neurologického charakteru a pečují zde i o pacienty s onkologickou diagnózou.

Hotelové wellness centrum prošlo v roce 2022 rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí tak komfortní zázemí pro všechny, kteří potřebují nerušeně relaxovat a nabírat síly. V hotelovém lázeňském komplexu vám bude k dispozici bazén s termální vodou, sauny a fitness centrum. Spa Resort Libverda

Návštěvníci se mohou těšit na pestrý výběr procedur, a to jak těch klasických, tak i těch, při kterých se využívají nejmodernější lékařské poznatky a technologie. Jak pro hosty s indikovaným léčebným pobytem, tak i pro ty, kteří Libverdu navštíví v rámci wellness pobytu jsou připravené masáže, koupele, zábaly, inhalace a také například cvičení s fyzioterapeutem či elektroléčba nebo laserové procedury.

Spa Resort Libverda


Rezervujte si svůj pobyt v Lázních Libverda ještě dnes! Na Spa.cz to zvládnete na pár kliknutí. Kdykoliv nás však můžete kontaktovat na e-mailu [email protected] nebo na tel. čísle +420 483 515 290.