Lázně Teplice nad Bečvou v novém!

Lázně Teplice nad Bečvou otevírají již začátkem listopadu 2016 lázeňský dům Praha po kompletní rekonstrukci. Klienti budou moci vyzkoušet pobyt v renovovaném a nově vybaveném lázeňském domě Praha, který nabídne ubytovací služby převážně samoplátecké klientele.

Krásná funkcionalistická budova dominující lázeňskému parku blízko kolonády nabídne vysoce komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním příslušenstvím. Většina pokojů má navíc terasu s nádherným výhledem do zeleně.

Přímo v budově se budou podávat snídaně, k dispozici bude bar a sauna s odpočinkovou místností. Léčebné procedury a stravování (obědy a večeře) bude klientům poskytováno v nedalekém lázeňském domě Bečva.
Klienti si mohou vybrat z pestré palety léčebné-relaxačních pobytů. Na konec roku lázně navíc připravily jedinečný akční pobyt Valašský advent v lázních, který spojuje valašské folklórní tradice s léčebnou relaxací. 

Lázně Teplice nad Bečvou leží v malebném údolí řeky Bečvy v Moravské bráně nedaleko Olomouce. Patří k nejstarším lázním na Moravě. Zdejší unikátní minerální voda s vysokým obsahem oxidu uhličitého pomáhá obnovit síly dospělým i dětským pacientům. 

Lázně Teplice nad Bečvou se specializují na léčbu kardiovaskulárních chorob, součástí je Odborný léčebný ústav pro kardiorehabilitaci, který je dokonce prvním zařízením svého druhu v České republice. Kromě srdce a cév tu léčí také onkologické nemoci, nemoci z poruch látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, cukrovky, vysokého krevního tlaku a dalších civilizačních chorob. Specializují se rovněž na léčbu pohybového aparátu a nervových onemocnění.