LÁZNĚ VRÁŽ – PÁNOVÉ, LÁZNĚ MYSLÍ I NA VAŠE DOBRO

Pohádkové prostředí novogotického zámku s úžasným anglickým lesoparkem dává tušit, že do romantického prostředí těchto lázní, budeme lákat zejména něžnější část naší populace. Ačkoliv jsou Vrážské lázně svou kouzelnou atmosférou přímo rájem pro romantické dušičky, a každá dáma se zde jistě bude cítit jako princezna, v dnešním článku se zaměříme hlavně na pány. Ukážeme jim, že i oni mohou vyrazit do lázní třeba s partou kamarádů a užít si zaslouženého relaxu, odpočinku a příjemných zážitků.

Lázně Vráž leží zhruba 10km od královského města Písek v údolí řeky Otavy mezi zalesněnými vrcholky přírodních rezervací Žlíbky, Dědovické stráně, Čertova hora u Vráže a Hrby. Přestože jsou lázně zaměřeny zejména na léčbu nervových onemocnění a poruch pohybového aparátu, díky své poloze, okolní přírodě a příjemnému klimatu jsou vhodné též pro aktivně-relaxační pobyty.  Množství turistických tras a cyklotras, které v cíli nabízí množství zajímavých míst a kulturních památek, ocení nejen pánové. Co ale ocení především pánové, je zajímavá nabídka týdenního pobytu, s programem zaměřeným pro maximální relax a pohodu. No posuďte sami, kdo by odolal! Pivní koupele, masáž lávovými kameny, rašelinový zábal, klasické masáže, volné vstupy do fitness atd.. Pokud by Vám toto snad bylo málo, můžete se pustit do mnoha dalších aktivit, které jsou v areálu lázní k dispozici. Tenisové kurty, hřiště na nohejbal nebo volejbal, sauna, pétanque, venkovní šachy, kuželník, stolní tenis, zapůjčení sportovních potřeb je samozřejmostí. Pro posezení venku je k dispozici ohniště s udírnou. Co už pány asi bude zajímat méně, leč na dámy nesmíme zapomínat, je restaurace s terasou, kavárna, solárium, kadeřnictví, kosmetika, manikúra či pedikúra. Samozřejmostí dnešní doby, je wifi připojení na internet.


Pokud tuto nabídku příjemných aktivit a relaxačních procedur navíc spojíte s příjemným, ochotným a profesionálním personálem lázní a výbornou kuchyní, zaručeně strávíte v lázních Vráž nezapomenutelné chvíle! Toto platí samozřejmě pro každého, tak neváhejte a přijeďte. Zde https://www.spa.cz/lazne-vraz/ najdete nabídku mnoha dalších zajímavých pobytů v těchto krásných lázních, a to nejen pro pány.