Lyžařský ráj - Červenohorské Sedlo

Jeseníky jako na dlani

Horský hotel Červenohorské sedlo se nachází v nadmořské výšce 1013 metrů přímo u jednoho z nejznámějších lyžařských areálů severní Moravy. Je tak oblíbeným místem lyžařů, snowboardistů a všech milovníků zimních sportů, kteří si zde vychutnávají plně vybavené středisko i skvělé hotelové zázemí. Moravský lyžařský ráj stojí však za návštěvu i na jaře, kdy se panenská příroda Jeseníků probouzí, začíná kvést a okolní hřebeny přímo lákají k výšlapům za panoramatickými výhledy.

Díky své poloze na křižovatce turistických tras je Červenohorské sedlo ideálním výchozím bodem pro cykloturistické výlety i pěší túry. Ačkoliv místní horský terén patří mezi obtížnější, výletníci se nemusí ničeho obávat. V hotelu Červenohorské sedlo na ně čeká po každé cestě zasloužený odpočinek. Hotelové pokoje disponují komfortními postelemi, vlastním sociálním zařízením i prostorem pro posezení. Velkou porci relaxu si mohou hosté dopřát ve wellness prostorách.

Zatímco v hotelovém bazénu návštěvníci skvěle uvolní namožené svaly z okolních kopců, v saunovém světě, který nabízí hned tři druhy saun (finská, bylinková, parní), zregenerují své síly a posílí imunitu. Jako třešnička na dortu působí chvilka relaxace ve vířivce, která skvěle promasíruje celé tělo. Podobně jako šikovné ručičky hotelového maséra.

Od rána do večera je o všechny návštěvníky sedla výtečně postaráno také z hlediska doplňování sil ve formě dobré stravy a tekutin. Hotelová restaurace každý den vítá své hosty vydatnou bufetovou snídaní, v průběhu dne nabízí pokrmy české kuchyně i italské pizzy. Pro posezení u dobré kávy nebo sklenky vína je připravený nově zrekonstruovaný lobby bar.

Skvělou příležitostí, kdy objevit krásy jarní jesenické přírody a užít si přátelské prostředí a pohostinnost hotelu Červenohorské sedlo, mohou být Velikonoce. Sváteční dny přímo lákají k tomu namířit si to načerpat nové síly do hor. Hotel Červenohorské sedlo navíc připravil speciální velikonoční pobyt s polopenzí a velkou dávkou relaxace za zvýhodněnou cenu.

Vydejte se objevit kouzlo jedinečného Červenohorského sedla, odkud budete mít Jeseníky jako na dlani.