Makréta Hrubešová se stala novou tváří Spa Hotelu Felicitas

Před dvěmi týdny proběhla v nově rekonstruovaném wellness centru společenská akce "Představení nové tváře Markéty Hrubešové". Ta samozřejmě na samotné akci nechyběla a přítomné potěšila přátelským přístupem i dobrotami ze své čerstvé kuchařky, kterou v průběhu večera podepisovala. 

Důvodem rekonstrukce wellness centra, které se během pár týdnů změnilo na luxusní prostředí s příjemnou relaxační atmosférou, je především zvýšení komfortních služeb pro naše hosty, kteří se k nám stále častěji vrací. Během celého večera probíhaly individuální prohlídky wellness centra, kde smyslové vjemy návštěvníků hned při vstupu upoutala příjemná vůně, relaxační hudba a osvětlení desítkami svíček. Masérky ochotně poskytly zájemcům zkušební relaxační masáže. Nově jsou zde k dispozici tři nové masérské místnosti, které podle stylového ladění a výzdoby nesou názvy Pampeliška, Rosa a Tulipán.

Hosté mohou rovněž zajít do sauny, páry, solária nebo si objednat různé druhy masáží, zážitkových relaxačních koupelí, speciální tělová ošetření přírodní francouzskou či španělskou kosmetikou Alqvimia, Sothys, Thalgo. Z koupelových rituálů ve stylové měděné vaně nabízíme například omlazující mléčnou koupel egyptské královny, osvěžující citrusovou koupel či oblíbené lázně s okvětními lístky nebo esenciálními oleji.

Markéta Hrubešová rozdala hostům svou novou kuchařku Tak vařím já spolu s vlastnoručním věnováním a s hosty si povídala nejen o jídle. Herečka je již několik let spokojenou klientkou hotelu. Prozradila, že se vždy na relaxaci do Poděbrad velmi těší, když odjíždí z pražského shonu. V kuchyni před večerem dohlížela na přípravu svých receptů, které jsme zařadili do slavnostního gurmánského rautu.
V přátelské atmosféře tak hosté ochutnali třeba Markétin salát z hrušek, rukoly, ořechů a parmezánu, dýňovou polévku, borůvkový cheescake či tiramisu.

Věříme, že Vás novinky ze Spa Hotelu Felicitas zaujaly a ještě o trochu více nalákaly k jeho návštěvě.