Zažít lázně doma? S Mastic Spa žádný problém.

Znáte ten pocit, kdy byste se nejraději viděli sami na opuštěném ostrově plném opojných vůní, bez hluku všedních dnů, jen vy sami… a nechali se hýčkat jako v lázních? Skutečnost je však taková, že zrealizovat něco takového vyžaduje mnoho času, financí a pevného odhodlání.

Ne nadarmo má  Mastic Spa lázně přímo v názvu. Není to jen tím, že nabízí kompletní sortiment pro wellness centra a kosmetické salony, dokáže totiž uspokojit i náročného zákazníka v domácím prostředí.

Výjimečnost kosmetiky Mastic Spa spočívá v tom, že veškeré produkty obsahují mastichu – unikátní pryskyřici z ostrova Chios. Ta dokáže na vaší pokožce opravdové zázraky.

Vyzkoušejte následující postup: Koupelová sůl  Emporios, obohacena o mastichu a jasmín, připraví vaše tělo k relaxaci a vy si můžete užívat opojnou vůni, zavřít oči a snít. Na řadě je tělový peeling  Hios Body Scrub, jehož mikrogranule z olivových pecek napomáhají odstranit odumřelé kožní buňky. K dočištění celého těla je ideální Shower Honey Oil, medový sprchový olej, který vaše tělo osvěží, hydratuje a zanechá pokožku hedvábně jemnou. Po takto strávené vodní lázni by si tělo zasloužilo výživu. Můžete si vybrat z mnoha možností, od tělových másel, přes krémy, mléka, až po oleje. Pro relaxaci a účinnou hydrataci přinášíme Body Vanilla Lotion. Toto mléko, jehož bohaté složení zajistí pokožce potřebnou pružnost, zklidňuje a osvěžuje pokožku. Masticha navíc vytvoří na pokožce ochranný antibakteriální štít.

No, a pokud patříte mezi ženy, které se dlouhodobě trápí s celulitidou, vyzkoušejte náš účinný program Liposvelte, ale to už je jiný příběh…

Prodejnu Mastic Shop najdete na adrese Národní 25 (Palác Metro), Praha 1. Kompletní sortiment můžete objednávat na e-shopu www.giagia.cz.