Maximus Resort Hotel Brno

Pojem wellness resort získává v případě brněnského Maxima zcela jiný rozměr.

Oáza odpočinku v jihomoravské metropoli

Abyste dopřáli svému tělu a duši dokonalý odpočinek, nemusíte se nutně vydávat do nejzapadlejšího koutku naší republiky. Jedinečné centrum relaxace můžete najít i v blízkosti brněnského centra. Konkrétně u oblíbené Brněnské přehrady, kde sídlí unikátní wellness resort Maximus.


Unikátní relaxačním centrum s unikátním vybavením

Pojem wellness resort získává v případě brněnského Maxima zcela jiný rozměr. Pokud jste zvyklí na wellness hotely disponující jednou saunou a vířivou vanou, Maximus pro vás bude opravdovým rájem na zemi. V krásně zařízeném hotelovém wellness centru totiž naleznete vnitřní i venkovní termální bazény, včetně whirlpoolů se slanou vodou. Dopřát si zde můžete dokonce i koupel ve vířivém bazénu pod širým nebem. Součástí komplexu je Fresh bar, v němž si můžete zakoupit nejrůznější nápoje, které si poté vezmete s sebou rovnou do bazénu. Pokud patříte mezi milovníky saunování, zdejší saunový svět vás zcela jistě okouzlí. Je vybaven jedenácti druhy saun rozesetých ve vnitřních i venkovních prostorách komplexu. K ochlazení výborně poslouží bazénky i jedno přírodní jezírko s krásně modrou vodou. Místní specialitou jsou poté tématické saunové ceremoniály a saunové noci, jež se postarají o množství nevšedních zážitků. Ve wellness centru hotelu Maximus si zkrátka dokonale odpočinete od každodenních starostí. Celkový dojem z resortu je navíc příjemně upevněn jeho uzpůsobením. Celý komplex byl totiž postaven dle učení Feng Shui.


Co dalšího na vás v resortu Maximus čeká?

Ve čtyřhvězdičkovém hotelovém resortu Maximus můžete strávit den, víkend nebo třeba nezapomenutelný týden. Řada lidí se sem vydává oslavit důležitá životní jubilea. Zažít zde ale můžete třeba i nezapomenutelného Silvestra. Ke štěstí vám tady zcela jistě nic scházet nebude. Jedná se v první řadě o hotel, takže kromě zmiňovaného wellness centra zde samozřejmě čekají i nadstandardně zařízené pokoje. Vybírat můžete z dvoulůžkových i třílůžkových pokojů a apartmánů, které jsou dle svého vybavení rozděleny do několika kategorií. V hotelu samozřejmě nechybí restaurace, jejíž návštěva se stane opravdovým gurmánským zážitkem. Pro firemní klientelu je poté připraveno i moderně zařízené kongresové centrum poskytující příjemné zázemí pro pořádání nejrůznějších akcí. V neposlední řadě je nutné zmínit i možnosti sportovního vyžití. Kromě bowlingu si lze přímo v hotelu zahrát i tenis, či se na zapůjčených koloběžkách můžete vypravit za poznáním brněnských krás.


Ve volném čase poznávejte krásy Brna

Ať už s koloběžkou nebo bez ni, prohlídku Brna byste si určitě neměli nechat ujít. Jedná se totiž o mimořádně krásné a živé město plné památek, z nichž za zmínku stojí například katedrála svatého Petra a Pavla sídlící na Petrově či hrad Špilberk tyčící se na stejnojmeném vrchu. Určitě nezapomeňte navštívit malebné náměstí Svobody, v jehož okolí můžete najít ty nejlepší brněnské bary a restaurace. Jen pár metrů od hotelu leží Brněnská přehrada s hradem Veveří. Z Brna se samozřejmě můžete vypravit i do nedalekých vinařských vesniček, kde lze ochutnat oblíbená jihomoravská vína přímo od vinařů. Fantazii se zkrátka meze nekladou. Záleží jen na tom, na jak dlouhou dobu budete ochotni opustit wellness centrum hotelu Maximus.