MDŽ je za dveřmi aneb překvapte ženu, které si vážíte

8. března se blíží!

MDŽ neboli Mezinárodní den žen, který slavíme každoročně 8. března, je skvělou příležitostí, jak vyjádřit obdiv všem ženám, kterých si vážíme. Potěšte svou partnerku, maminku, sestru, kamarádku či kolegyni a dopřejte jí zasloužené rozmazlování. Naše tipy vám napoví, jak vykouzlit úsměv na tváři osobě, kterou máte rádi!

PO ČEM ŽENY TOUŽÍ...

Je jasné, že ženy milují květiny, bonboniéry a šperky, ale také cestování a ničím nerušený odpočinek. S prvními třemi dary vám pomoci neumíme, ale v posledních dvou položkám jsme experti! Žádná žena neodolá lákavému pozvání na wellness pobyt, a to obzvlášť, když se jedná o dárek od srdce.

Víme, že současná doba spontánnímu nákupu pobytů na nejbližší dobu moc nepřeje, ale to vůbec nevadí. Dárek pro ženu k MDŽ můžete jako dárkový poukaz elegantně schovat do obálky. Až přijde ten správný čas, obdarovaná si pobyt sama vybere a rezervuje. Je to opravdu velmi snadné!

JAK NA TO?

Dárkový poukaz na Spa.cz pořídíte během pár kliknutí. Při nákupu si můžete zvolit, zda chcete poukaz na hodnotu či poukaz na pobyt.

První varianta umožňuje obdarované osobě vybrat si jakýkoliv pobyt z naší nabídky osobně. Z části jej pak může uhradit částkou ve formě poukazu, a pokud je potřeba, tak zbytek doplatit. S touto variantou dárkového poukazu nemůžete šlápnout vedle.

Dárkový poukaz na pobyt je oproti poukazu na hodnotu již pevně svázán s konkrétním pobytovým balíčkem a obdarovaná si volí pouze termín, kdy chce poukaz uplatnit. Tuto variantu doporučujeme v případě, že jste si jistí tím, jakou destinaci či hotel touží vaše drahá navštívit. Plnění přání ještě nikdy nebylo jednodušší!

Z ČEHO VYBÍRAT?

Inspirací k MDŽ pobytu najdete na stránkách Spa.cz více než 200. Pokud by vás však kategorie MDŽ wellness pobytů neuspokojila, doporučujeme prozkoumat také kategorii pobytů pro ženy.

Tyto pobyty v sobě kombinují procedury, které mají ženy nejraději. Zpravidla na ně kromě perfektní péče a příjemného ubytování čeká také nějaký drobný dárek či překvapení. Jde o pobyty, které si vaše vyvolená nejlépe užije s maminkou, kamarádkou, sestrou či kolegyní.

Pokud si myslíte, že spíše než dámskou jízdu by vaše drahá polovička ocenila romantický pobyt ve dvou, doporučujeme zalovit v kategorii pobyty pro zamilované. Radost ale zcela jistě uděláte i některým z relaxačních pobytů či léčebných lázeňských pobytů.

Pamatujte, že výběr dárku pro ženu může být velmi snadný, a na stránkách Spa.cz vás bude dokonce bavit. Pokud potřebujete radu, můžete nás kdykoliv kontaktovat na zákaznické lince +420 483 515 290 nebo na e-mailu spa@spa.cz.