Mimosezónní ceny po celý rok

Letošní dovolenou strávíme v Česku.

Letošní dovolenou strávíme v Česku. Na Spa.cz najdete spoustu možností, jak strávit báječnou a nezapomenutelnou dovolenou. Společně s nejlepšími českými hotely jsme pro vás vytvořili akci “mimosezónní ceny na celý rok”. Stačí si letošní pobyt rezervovat nejdéle do konce června a můžete ho mít výhodněji na jiné období v roce. 

Podívejte se na nový filtr “Mimosezónní ceny”, kde najdete více než 200 pobytů.

Poznejte třeba krásy západočeského trojúhelníku, který tvoří Mariánské Lázně, Františkovy Lázně a Karlovy Vary. Spa & Kur Hotel Praha ve Františkových Lázních nabízí za mimosezónní ceny balíček s názvem Regenerační pobyt (nejen) pro seniory. Pobyt zahrnuje ubytování na 5 nocí, polopenzi, volný vstup do wellness a 10 blahodárných procedur.

Pokud toužíte spíše po dovolené mezi vinicemi, v nabídce naleznete i pobyty nacházející se na jižní Moravě. Přímo v proslulých Valticích si můžete dopřát Vinařský pobyt na dvě noci v Hotelu APOLLON. V ceně ubytování budete mít možnost posedět ve vinném sklípku s občerstevním a ochutnat tak lahodná moravská vína. Dále dostanete poukaz k návštěvě Salónu vín, láhev vína na pokoj a polopenzi.

Dále doporučujeme prozkoumat i nádherné, rybníky proslulé jižní Čechy. Ubytujte se v malebném Panství Bechyně a dopřejte si odpočinek. V ceně po bytu vás čeká relax na 3 noci, polopenze, zapůjčení Nordic Walkingových holí, 20% sleva na vstup do Muzea čokolády a především spoustu výletů po okolí.

Krásných míst je v České republice celá řada. Najděte si i vy to své pro svou dokonalou dovolenou za mimosezónní ceny.