Nadělte si štědré nicnedělání s vánočními wellness pobyty

Kam za svátečním odpočinkem?

Vánoce jsou svátky pohody a klidu, ale ruku na srdce, kdo to tak má? Nadělte si letos štědré nicnedělání s vánočními pobyty od Spa.cz. Svátky ve wellness či v lázních vám bude každý přát, protože pohodové Vánoce jsou dnes už vzácnost.

Víme, kde se o vaší pohodu a relaxaci postarají nejlépe!

Vánoční pobyty


FRANTIŠKOVY LÁZNĚ

Pokud chcete strávit vánoční svátky v krásném prostředí, užít si sváteční atmosféru, ale vlastně nic moc neřešit, pak jsou Františkovy Lázně skvělou volbou. Město vás okouzlí pohádkovou vánoční atmosférou a lázeňský hotel Monti Spa nedaleko kolonády je zárukou toho, že váš vánoční wellness pobyt v roce 2021 bude naprosto nezapomenutelný!

V rámci pobytu Vánoce v Monti Spa si nejen krásně odpočinete, ale také uděláte něco pro své zdraví. Čeká na vás kompletní lékařská prohlídka, procedury ušité vám na míru a jako příjemný bonus se můžete těšit na „Punčobraní” s kulturním programem.

Vánoce v Monti Spa


KONSTANTINOVY LÁZNĚ 

Nechat se celý týden hýčkat a rozmazlovat? Ano, nebojte si nadělit pořádnou dávku vánočního wellness v Konstantinových Lázních. Během Vánočního pobytu Exclusive se budete cítit jako v bavlnce a netradiční Vánoce 2021 si užijete plnými doušky.

Kromě cukroví, punče a wellness procedur se můžete těšit i na kulturní program podle lázeňského kalendáře. Vánoční pobyt v Konstantinových Lázních si nejlépe užijete ve dvou, ale můžete jím překvapit i rodiče či prarodiče.

Vánoční pobyt Exclusive


MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Lázeňský hotel Flora v Mariánských Lázních nabízí ve svém pobytu Vánoce vše pro to, aby byly Vánoce mimo domov pro každého z hotelových hostů jedinečné. Užijete si nejen všudypřítomnou slavnostní atmosféru, ale také si pochutnáte na tradiční štědrovečerní večeři se vším všudy.

Kromě skvělého jídla se můžete těšit i na procedury, které vás pohladí po těle i po duši. Vánoční wellness pobyt v Mariánských Lázních je zkrátka řádným důvodem, proč se na letošní Vánoce opravdu těšit!

Vánoce


PODĚBRADY

Vánoční pohodu slibuje také Spa Hotel Felicitas v Poděbradech. Čtyřhvězdičkový hotel s hodnocením 92 % je příslibem luxusních a bezchybných vánočních svátků, které si i v hotelu daleko od domova můžete užít se svými nejbližšími.

K tomu, abyste se zde cítili jako ve štědrovečerní pohádce, přispějí v průběhu pobytu Vánoční Pohoda nejen blahodárné a relaxační procedury, ale také slavnostní štědrovečerní galavečeře.

Vánoční Pohoda


UHERSKÉ HRADIŠTĚ 

Vánoční pohádku v srdci Moravského Slovácka naděluje letos Ježíšek ve Starém Městě ve Wellness Hotelu Synot. Těšit se můžete na opravdu pořádnou nadílku! Čeká na vás bohatá polopenze, neomezené wellness a překvapení pod hotelovým vánočním stromkem.

Příjemnou sváteční atmosféru okořeněnou skvělým moravským vínem si o letošních Vánocích během vánočního wellness pobytu můžete užít i vy! Záleží jen na vás, jestli na Moravu vyrazíte pouze ve dvou, nebo si užijete vánoční pobyt ve wellness i s dětmi.

Vánoční pohádka v srdci
Moravského Slovácka


KARLOVY VARY

Také máte období Vánoc spojené s příjemnou vůní jehličí, svařeného vína nebo čerstvě upečeného cukroví? Při pobytu Vánoční ochutnávka lázní se všech těchto příjemných vůní budete moct nabažit dosyta.

Vánoční relaxační pobyt v hotelu Iris v Karlových Varech nabízí nejen možnost, jak pohodově strávit Vánoce, ale také příležitost rozmazlit všechny svoje smysly. Pochutnáte si na bezchybné vánoční večeři, poškádlíte nos vůněmi při aroma masáži, necháte oči na nádherné výzdobě karlovarského Vánočního domu a zcela jistě si s chutí zazpíváte s drahou polovičkou i nějakou tu koledu, zatímco si budete užívat hýčkání při zážitkových procedurách.

Vánoční ochutnávka lázní


PIEŠŤANY

Proč si na vánoční svátky nezajet na Slovensko? Zimní dovolená u našich sousedů je skvělý nápad, zvlášť když se jedná o vánoční wellness pobyt v Piešťanech.

Při Vánočním pobytu v Hotelu Park si užijete jak sváteční atmosféru, tak i celou řadu blahodárných lázeňských procedur, za které vám vaše tělo poděkuje. Je libo lokální bahenní zábal, perličková koupel či oxygenoterapie?

Vánoční pobyt


SNĚŽNÉ

Vánoce v lázních jsou fajn, ale co teprve Vánoce na horách? S pobytovým balíčkem Vánoce na Vysočině můžete při troše štěstí zažít, jaké to je, když na Vánoce nasněží. A pokud by náhodou byly opět Vánoce na blátě, pak nemusíte zoufat. V Orea Resortu Devět skal se hravě zabavíte, i když vám počasí nebude přát.

Při vánočním pobytu na Vysočině na vás čeká  bohatá slavnostní večeře, punč na terase i hudební večer s živou kapelou.

Vánoce na Vysočině


Přesvědčili jsme vás k vánočním svátkům ve wellness či v lázních? S rezervací či výběrem pobytu vám rádi pomůžeme na e-mailu [email protected]

Pohodový výběr vám přeje vaše Spa.cz!