Nejlépe hodnocené hotely, které mají otevřeno i nyní!

Vyrazte na lázeňský pobyt!

I přesto, že se stále zmítáme v celosvětové koronavirové pandemii, zůstávají některé z lázeňských hotelů otevřené, aby přivítaly své hosty na léčebné pobyty. Jaké z nich jsou ty nejlépe hodnocené? To se dozvíte v následujících řádcích.

Pandemie koronaviru znepříjemňuje naše životy již více než rok. Jak si čekání na navrácení k normálnímu životu můžete alespoň trošku zpříjemnit? Certifikované lázeňské hotely mohou být od prosince roku 2020 otevřené a poskytovat své služby jak pacientům, kterým pobyt hradí zdravotní pojišťovna, tak i samoplátcům. Vše samozřejmě probíhá za velmi přísných hygienických podmínek, aby bylo riziko nákazy mezi lázeňskými hosty minimální.

KDE SE MŮŽETE UBYTOVAT IHNED A BEZ OBAV?

Váš  lázeňský pobyt si bez obav můžete užít v proslulém karlovarském Hotelu Imperial. Tento klenot zdobí panorama Karlových Varů již více než 100 let a spolehnout se tu můžete na opravdu nadstandardní péči. Pro ty, kteří si prošli koronavirovou nákazou a stále se potýkají s následky, ale i pro ty, kteří dbají na prevenci, připravili hoteloví lékaři a balneo specialisté program Respirační lázeňská péče.

Pobytový balíček Respirační lázeňská péče nabízí také oblíbený karlovarský hotel Spa Resort Sanssouci.

Příjemně zarelaxovat je možné i v nedalekých Mariánských Lázních. V Hotelu Royal najdete hned několik balíčků, na které můžete vyrazit třeba hned zítra. Pobyty v Hotelu Royal jsou zaměřené především na odpočinek a regeneraci stejně jako ty, které má v nabídce lázeňský hotel Hvězda - Imperiál Ensana Health Spa Hotel. V Mariánských Lázních si kromě perfektní lázeňské péče můžete užít procházky po kolonádě i po nádherné okolní přírodě.

Lázně Jáchymov patří dlouhodobě k oblíbeným lázeňských střediskům. Díky unikátnímu využití radonových koupelí vyhledávají lázeňské pobyty v Jáchymově nejen tuzemští návštěvníci, ale i hosté ze zahraničí. V současné době, kdy je volný pohyb po celém světě stále ještě omezen, si lázeňskou péči a blahodárné procedury užijete v absolutním klidu a pohodlí. Na váš příjezd je v současnosti připraven například lázeňský hotel Astoria.

Pokud opustíme Karlovarský kraj,  další centra lázeňské péče, která jsou v současnosti v provozu, hledejte na Moravě. Nacházejí se tu jak proslulé lázně Luhačovice, kde najdete relaxační pobytové balíčky v lázeňském Penzionu Forst, tak termální Lázně Velké Losiny, kde se pohodlně ubytujete třeba v čtyřhvězdičkovém lázeňském hotelu Eliška.

Velmi příjemnou zprávou je také to, že na některé z lázeňských pobytů lze nově až do konce roku 2021 uplatnit státní poukazy na ubytování a ušetřit tak 4 000 Kč na osobu. Ty mají podpořit lázeňskou péči v současných ne úplně veselých časech.

O tom, jak poukaz využít, se dozvíte na Spa.cz/DoLazni.

Více informací o možnostech ubytování v lázeňských destinacích a státních poukazech vám rádi sdělíme na telefonním čísle +420 483 515 290 nebo na emailové adrese [email protected]

Vaše Spa.cz.