Nové Ministerstvo relaxu

Spa.cz, hrdý mediální partner Ministerstva relaxu

Přinášíme vám velké novinky ze světa lázeňských a wellness služeb, které se nemůžete nechat ujít! Co je nové Ministerstvo relaxu? Jaké jsou jeho cíle? Kdy a kde se dozvíte více? To vše na vás čeká v tomto článku. Čtěte dále!

CO JE MINISTERSTVO RELAXU?

Tuto otázku si teď klade asi téměř každý. Na základě událostí loňského i letošního roku bylo rozhodnuto o založení nového Ministerstva relaxu, které bude podporou českého lázeňství a wellness služeb. Této podané pomocné ruky si více než vážíme a jsme velmi potěšeni, že můžeme náš pobytový portál Spa.cz hrdě prohlásit za mediálního partnera Ministerstva relaxu. Těšíme se na vzájemnou spolupráci i výsledky, které jistě přinese. 

CO VEDLO K ZALOŽENÍ MINISTERSTAV RELAXU?

Lázeňské a wellness služby byly v posledním více než roce značně zasaženy situací kvůli šířící se nákaze nemoci covid-19 a následnými opatřeními ze strany státu. Primárním cílem Ministerstva relaxu je pomoci těmto službám k plynulému navrácení zpět do provozu, i nadále je podporovat v rámci celé země, a zajistit tak všem občanům České republiky zasloužený odpočinek a relax.

KDE SE DOZVÍTE VÍCE?

Ministerstvo relaxu vás jistě velmi zaujalo. A nejste sami! Pro více informací se podívejte na oficiální tiskovou konferenci pořádanou Ministerstvem relaxu, která se koná v pondělí 31.  5.  2021 od 13:00. Ministr Vojtěch zde detailněji představí základní programové priority a cíle této instituce. Tiskovou konferenci můžete sledovat na oficiálních facebookových stránkách Ministerstva relaxu nebo na jeho YouTube kanále.

ZOBRAZIT TISKOVOU KONFERENCI

JAK MŮŽETE PODPOŘIT LÁZNĚ VY?

Pokud i vy toužíte zrelaxovat, podpořit české lázeňství a zároveň ušetřit, prohlédněte si bohatou nabídku pobytů se státním příspěvkem 4 000 Kč na lázně. Ministerstvo relaxu doporučuje řídit se návodem na využití a uplatnění státního poukazu, který naleznete též na stránkách Spa.cz.

Lázně podpoříte i šířením povědomí o této velké novince. Budeme rádi nejen za vaši účast na tiskové konferenci, ale i za potvrzení vaší online účasti ve facebookové události a sdílení události na Facebooku. I vy můžete být součástí velké změny!

Link události pro potvrzení a sdílení na Facebook: 

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MINISTERSTVA RELAXU

Pro více informací navštivte webové stránky Ministerstva relaxu a v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat oficiální infolinku Ministerstva relaxu na telefonu +420 776 144 982 nebo na emailu info@mrcr.cz.

Budeme se na vás těšit!

Vaše Spa.cz