Novinky na Spa.cz

Objevte nové hotely na Spa.cz

V letošním roce se na Spa.cz objevily žhavé novinky, které by rozhodně vaší pozornosti neměly uniknout. Ukážeme vám nejkrásnější hotely, které jsou v naší nabídce jen chvíli a čekají na to, až je a jejich služby vyzkoušíte. Pohodlně se posaďte, exkurze po luxusních wellness hotelech právě začíná!


Relax Hotel Valaška

Obec Horní Bečva se řadí k nejvíce navštěvovaným místům Moravskoslezských Beskyd. V poslední době zde vyrostlo mnoho velkých moderních resortů, ale i menším hotelům se zde daří. Důkazem toho je nově zrekonstruovaný Relax Hotel Valaška.

Hotel Valaška v Horní Bečvě nabízí kapacitu 47 lůžek a hodí se jak pro poklidnou rodinnou dovolenou, tak pro pobyt s přáteli a uspořádat zde můžete i firemní teambuilding. Hotel nabízí pokoje různých kategorií od apartmánů po ekonomický turistický pokoj pro nenáročné cestovatele.

Součástí Relax Hotelu Valaška je prostorné wellness. Užijete si zde vířivku, bazén i sauny. A pokud plánujete romantický pobyt, můžete si rezervovat i privátní wellness, kde si užijete dokonalé soukromí.

TIP Spa.cz: V Relax Hotelu Valaška si aktuálně můžete rezervovat Pohodový balíček nebo Relaxační pobytHotel Kamzík

Hotel Kamzík v Karlově pod Pradědem doslova vstal z popela. Po rozsáhlé rekonstrukci nabízí až 170 lůžek v pokojích kategorií Standard a Komfort a zbrusu nové wellness centrum. Na návštěvníky čeká několik druhů vnitřních i venkovních saun, venkovní vířivky či unikátní lesní ochlazovací jezírko. 

Obec Karlov pod Pradědem je známá díky velmi čistému vzduchu jako lokalita klimatických lázní. Při pobytu v Hotelu Kamzík si místní horský vzduch můžete dopřát při procházkách po značených turistických stezkách či při sportovních aktivitách v okolí hotelu.

TIP Spa.cz: Hotel Kamzík nabízí několik balíčků pro aktivní odpočinek - např. Víkendový wellness balíček AKTIV.Pytloun Wellness Hotel Hasištejn & Pytloun Grand Hotel Imperial

Síť hotelů Pytloun se v nedávné době rozrostla o dva nové hotely Pytloun Wellness Hotel Hasištejn a Pytloun Grand Hotel Imperial. Oba dva rozhodně stojí za návštěvu!

Pytloun Wellnes Hotel Hasištejn je rozsáhlý komplex v Krušných Horách nedaleko Kadaně. Poloha hotelu uprostřed lesů ho předurčuje pro klidnou dovolenou, a to jak s rodinou, tak pouze ve dvou. Ideální je hotel také pro teambuilding či firemní pobyty. 

V hotelu je samozřejmě i rozsáhlé wellness centrum, které je pro hotelové hosty přístupné po celý den zdarma. Těšit se můžete na sauny, vířivku, bazén a užít si můžete i thajské masáže.

TIP Spa.cz: Z pobytů na Pytloun Wellness Hotelu Hasištejn si můžete vybrat wellness a relax pobyty či relaxaci s thajskými masážemi.Pytloun Grand Hotel Imperial má ke klidu Krušných hor poměrně daleko, i když klid a odpočinek si zde můžete užít také. Nachází se v centru Liberce a jde o jeden z nejluxusnějších hotelů v této lokalitě. Moderně zrekonstruované pokoje nabízejí věškerý komfort, který byste od čtyřhvězdičkového hotelu mohli čekat. Příjemným překvapením jsou designové pokoje od známých českých designérů, ze kterých si můžete vybrat podle nálady a příležitosti. Hotel sice nedisponuje wellness centrem, ale na každém pokoji najdete velkou vanu se sparkling systémem, kde si můžete lenošit v průběhu celého pobytu.

Součástí hotelu je i luxusní restaurace Zlatý kohout, kde si můžete pochutnat na lahůdkách světové kuchyně.

TIP Spa.cz: Pytloun Grand Hotel Imperial je perfektním místem, kde si užít Romantiku pod Ještědem. Dopřejte si exkluzivní pobytový balíček s milovanou osobou!Nové hotely se v naší nabídce objevují průběžně. Pokud chcete být o nových nabídkách informováni, stačí, když se přihlásíte k odběru pravidelného newsletteru. Informace o zajímavých pobytech najdete na našem Facebooku nebo Instagramu!