Objevte kouzlo slovenských lázní!

Kam na ten nejlepší wellness pobyt na Slovensku?

Dovolená v Česku není pro letošek to pravé ořechové a rádi byste se podívali někam za hranice? Co takhle začít s cestováním do zahraničí zlehka a vsadit na osvědčenou kartu slovenských lázníSlibujeme, že nebudete litovat!

Luxusný Hotel INTERNATIONAL

Jedním z divů Slovenska, který vám vyrazí dech nejen v zimním období, jsou Vysoké Tatry. Úchvatné zasněžené vrcholky lákají nejen k horským túrám, ale také k zaslouženému odpočinku v některém z místních wellness hotelů, které se v městech na úpatí majestátních kopců nacházejí.

Vysoké Tatry

Tatrám nadosah je také Wellness Hotel Borovica nedaleko Štrbského Plesa. Kromě komfortního ubytování a exkluzivní gastronomie nabízí hotel i moderní wellness zázemí, které si nejvíce užijete při některém z wellness pobytů pro dva. Dovolenou na Slovensku si při pobytu v Tatrách můžete zpestřit třeba výšlapem na Gerlachovský štít či romantickou projížďkou na lodičce po Štrbském Plese.

Wellness Hotel Borovica

O skvělý doprovodný program během vaší dovolené či wellness víkendu na Slovensku se hravě postarají i v Luxusném hotelu INTERNATIONAL ve Veľké Lomnici. Přímo u hotelu najdete golfové hřiště s naprosto úchvatnými výhledy na horský masiv. Uvnitř hotelu se pak ukrývají nejen útulné pokoje, ale také přepychové wellness, kde vám splní doslova vše, co vám na očích uvidí. Lepší místo na dokonalou relaxaci na Slovensku byste hledali jen stěží!

Luxusný Hotel INTERNATIONAL

Duševní rovnováhu a dokonalý odpočinek hledejte v Nízkých Tatrách v hotelu Bystrá v Brezně. V moderním wellness centru zapomenete jako mávnutím kouzelného proutku na všechny starosti, které vás v každodenním životě drtí. Jen voda, hýčkání a perfektní wellness na Slovensku. Tomu prostě nejde odolat! V hotelu Bystrá najdou své místo jak zamilované páry, tak i rodiny s dětmi či senioři.

Hotel Bystrá

Mezi nejznámější slovenské lázně patří bezesporu Turčianské Teplice. Tyto lázně s více než 700letou tradicí leží ve středu Slovenska v Žilinském kraji. V minulosti byly místní lázně vyhledávané především šlechtou a společenskou smetánkou, ale v současnosti vítají návštěvníky všech společenských vrstev a jsou oblíbeným cílem Slováků, ale i návštěvníků z Čech, Maďarska či dalších evropských zemí.

Pohodovou dovolenou v pravých slovenských lázních si skvěle užijete například v Hotelu Veľká Fatra a pokud se ji chystáte prožít i s dětmi, určitě nevynechejte místní Aquapark s atrakcemi a termální vodou. Hotel Veľká Fatra

Dovolenou jako z pohádky si můžete dopřát v luxusním Hotelu Aphrodite v Rajeckých Teplicích. Při ubytování na vás čeká opravdu luxusní venkovní i vnitřní wellness, kde si můžete dopřát nejen pohodové lenošení v některém z termálních bazénů, ale také některé z exkluzivních procedur přesně na míru. 

Je libo vyzkoušet obličejovou masku se zlatými plátky či aromaterapeutickou celotělovou masáž?

Hotel Aphrodite

Pokud před okázalým luxusem dáte přednost raději komornější atmosféře, rezervujte si pobyt v rodinném hotelu Panorama v Trenčianských Teplicích. Horké prameny, které v tomto lázeňském městečku vyvěrají, si podle všeho užívali už markomanské kmeny a římské legie, a vy můžete také!

Hotel Panorama Trenčianske Teplice

Teplá termální voda je perfektní pro léčbu onemocnění pohybového ústrojí a poúrazových stavů. Její blahodárné účinky můžete na vlastní kůži vyzkoušet v některém z termálních bazénů v blízkém okolí hotelu. Přímo v hotelu Panorama najdete klasický bazén, vířivku či sauny. Využít můžete i pestré nabídky masáží.

Hotel Panorama Trenčianske Teplice

Prozkoumejte kompletní nabídku wellness pobytů na Slovensku na Spa.cz a rezervujte si váš pobyt ještě dnes. Vaši dovolenou snů ve slovenských lázních či hotelech s wellness si snadno rezervujete přes webový formulář nebo nás můžete kontaktovat na emailu [email protected].