Objevte kouzlo Valentýna ve wellness!

7 romantických pobytů, kterým neodoláte…

Svátek zamilovaných neboli svátek svatého Valentýna je na spadnutí a vy stále nevíte, jak oslavu vaší lásky pojmout? Pak se nechte inspirovat výběrem valentýnských pobytů od odborníků ze Spa.cz.

V roce 2022 vychází svátek svatého Valentýna na pondělí. Je to tedy ideální šance na romantický prodloužený víkend ve dvou. Pobytů pro zamilované, ze kterých můžete se svou drahou polovičkou vybírat, je více než dost. Proto jsme pro vás připravili několik tipů na romantické wellness pobyty, které opravdu stojí za to!

Valentýnské pobyty 2022


JAKO V POHÁDCE

Co může být více romantické než noc na zámku? Valentýnský pobyt pro dva se slibným názvem Postel plná růží si můžete rezervovat v Zámeckém hotelu Liblice. Necelou hodinu od Prahy, jen pár kilometrů od Mělníka, najdete skutečný ráj na zemi, ve kterém si skvostně odpočinete, nečerpáte nové síly a užijete si jeden druhého. V rámci pobytu se můžete těšit na romantickou výzdobu pokoje, privátní wellness, tříchodovou večeři při svíčkách a ani lahev sektu vám chybět nebude.

Postel plná růží


KRUMLOV - SYNONYMUM ROMANTIKY

Víte, jaké je nejromantičtější město na světě? Podle mnohých jde o Český Krumlov v jižních Čechách. Kdo by tu nechtěl prožít svátek zamilovaných 2022, že?!

Pobyt Romantika v Bellevue v Bellevue Hotelu Český Krumlov slibuje nejen příjemné chvilky ve wellness, ale také sladké překvapení v podobě Českokrumlovských perníčků či lahve lahodného sektu. Jako bonus si můžete užít procházky historickým centrem Českého Krumlova, které budete mít v chladnějších měsících téměř jenom pro sebe!

Romantika v Bellevue


GURMÁNSKÝ VALENTÝN PRO LABUŽNÍKY

Romantický a gurmánský zážitek v jednom, smyslná čokoládová masáž a privátní vstup do vířivky osvětlené svíčkami - to vše na vás čeká, pokud se rozhodnete oslavit svátek zamilovaných v Ermi Hotelu v Jincích u Příbrami. Valentýnský pobyt v Brdech vás naplní klidem a pohodou, tak si nezapomeňte včas rezervovat pokoj!

Valentýnský pobyt v Brdech


(NE)VINNÉ OPOJENÍ V HUSTOPEČÍCH

Pobyty na jižní Moravě by bez zdejšího výtečného vína nebyly kompletní. V Amande Wine Wellness Hotelu v Hustopečích si vychutnáte dostatek vína při pobytu Jsem romantik, a to už v den příjezdu. Čeká na vás totiž luxusní pětichodová večeře s vinným párováním. Romantický wellness pobyt vám dále zpestří párová procedura Láskyplné laškování či vstup do saunového světa.

Jsem romantik


ZAMILUJTE SI MORAVSKÝ KRAS

Pokud se svou drahou polovičkou dáváte přednost pivu, pak si pro váš valentýnský pobyt vyberte Hotel Sladovna v Černé Hoře nedaleko Blanska. V rámci Romantického pobytu čeká na pány i dámy speciální masáž. Společně si pak vychutnáte pobyt ve wellness a výtečnou tříchodovou večeři. A co teprve ten romanticky zdrobený pokoj!Romantický pobyt


LÁSKYPLNÁ VYSOČINA

Jedinečný zážitek s vaší drahou či drahým najdete rovněž na Vysočině. Nedaleko Humpolce se totiž nachází luxusní Chateau Herálec & Spa by L´OCCITANE, který patří k nejkrásnějším ubytovacím zařízením.

A proč byste si valentýnský pobyt v Chateau Herálec neměli nechat ujít? Unikátní Wellness&Spa by L´Occitane je první svého druhu v České republice. Pobyt Kouzelná noc na zámku je navíc perfektním valentýnským dárkem. Vychutnejte si romantiku při svitu svíček.

Kouzelná noc na zámku


VÝJIMEČNÝ POBYT VE VARECH

Chcete, aby byl váš valentýnský pobyt opravdu nezapomenutelným zážitkem? Pak by vaší pozornosti neměl ujít Romantický pobyt v Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident v centru Karlových Varů.

Nejen, že se při pobytu v Karlových Varech znovu zamilujete jeden do druhého, ale zamilujete si také Hotel Prezident. Exkluzivní wellness a párové procedury zaručí, že bude váš Valentýn 2022 opravdu jedinečný!

Romantický pobyt


Vybrali jste si z nabízených valentýnských pobytů nebo stále hledáte něco speciálního? Inspiraci pro další romantické pobyty ve dvou najdete v kategorii pobytů pro zamilované. Hledáte osvědčenou kvalitu? Přečtěte si o 7 nejoblíbenějších wellness hotelech roku 2021.

Jako vždy jsme připraveni vám s rezervací i výběrem romantického pobytu pomoci, a to na telefonním čísle + 420 483 515 290 či na e-mailové adrese [email protected].

Vaše Spa.cz