Odhalte čerstvé novinky na Spa.cz

Nová místa pro vaše zážitky!

Na Spa.cz si můžete vybrat z více než 3 500 lázeňských wellness pobytů. Většina z nich patří mezi stálice, máme tu však i takové, které jsou čerstvými novinkami. Pojďme se společně podívat na nejnovější přírůstky do naší spa rodinky.


HOTEL SRDIEČKO

Horský hotel Srdiečko v Nízkých Tatrách potěší milovníky horských túr a panenské přírody. Vybavení je velmi útulné - voní dřevem a láká k odpočinku, a to nejen v prostorných pokojích, ale i v hotelovém wellness centru či v baru s krbem. Nádherné a přímo dechberoucí jsou i výhledy na okolní horské panorama z terasy hotelu.

TIP: Hotel se nachází přímo u lanovky, která vás vyveze až na vrchol Chopok (2024 m. n. m.).

Hotel Srdiečko


HOTEL PETROVY KAMENY

Slyšíte, jak vaše srdce volá: „Nutně potřebuju na hory. Hned!”? Pak je na čase ho poslechnout a příliš neotálet. Ideální destinací pro všechny, kteří ubytování v menší nadmořské výšce než 1 000 m n. m. neuznávají, tu máme opravdovou lahůdku! Hotel Petrovy kameny se nachází přímo na Pradědu, tedy na nejvyšší hoře pohoří Hrubého Jeseníku. CHKO Jeseníky zde budete mít jako na dlani.

TIP: Pobyt v hotelu si můžete zpestřit návštěvou zdejších Lesních lázní se saunami, whirpoolem či otužovací lázní nebo si zkrátka jen vychutnávat výhledy z hotelové restaurace a nasávat čistý horský vzduch.

Hotel Petrovy Kameny


MATYLDA APARTMENTS

Dáváte přednost komornějším typům ubytovacích zařízení před velkými a honosnými hotely? Pak by vás mohla potěšit novinka s názvem Matylda apartments v Mariánských Lázních. Apartmány spíše než hotelový pokoj připomínají útulný byt. Zaručeně se tu tak budete cítit jako nebo ještě lépe než doma.

TIP: Tento apartmánový dům leží v klidné lokalitě na okraji města a svým návštěvníkům nabízí moderní ubytování s možností využít spa&wellness v partnerském Spa & Wellness Hotelu Silva.

Matylda Apartments


HOTEL JELÍNEK

Když do Špindlu, tak do Jelínka! Pokud vás to táhne do hor a chcete si dopřát komfortní pobyt s výtečnou kuchyní a privátním wellness, pak je Hotel Jelínek tím pravým místem, kam zamířit. Současný majitel navazuje na pohostinskou tradici z roku 1929, kdy byl hotel otevřen, a nabízí pohodlné a stylové ubytování na břehu Labe přímo v centru Špindlerova Mlýna.

TIP: Hotel Jelínek s vyhlášenou restaurací Trautenberk je skvělou volbou pro rodinný pobyt, ať už do Krkonoš pojedete v kterékoliv roční období.

Hotel Jelínek


RESIDENCE ROMANZA

Přímo v srdci Mariánských Lázní leží Residenci Romanza, místo ideální jak pro krátkodobou návštěvu lázeňského města, tak pro dlouhodobější lázeňský pobyt. Ubytovat se můžete v komfortně zařízených apartmánech s kuchyňkou pro 2 - 6 osob. Na návštěvu lázní tedy můžete pohodlně vyrazit s celou rodinou.

TIP: Residence se pyšní 4* službami včetně krytého parkování, snídaní a zapomenout nesmíme ani na hotelové wellness centrum Fons Salutis. Kromě tradičních relaxačních procedur si v residenci můžete dopřát dokonalý oddych ve zbrusu nové orientální odpočinkové zóně.Residence Romanza


HOTEL TŘI LILIE

Komu by se nelíbilo bydlet v luxusním hotelu přímo na kolonádě? Lázeňský hotel Tři lilie ve Františkových Lázních vám splní veškerá přání, které jako návštěvníci lázeňského pobytu můžete mít.

Čtyřhvězdičkový hotel zaujme nejen exkluzivním vybavením, ale i vřelou atmosférou a prvotřídními službami. Tradice lázeňské péče tu sahá až do roku 1795 a v současnosti patří hotel mezi nejoblíbenější hotely ve městě. Tradiční postupy jsou tu kombinovány se současnými lékařskými poznatky a lázeňští hosté jsou tu tak v nejlepších rukou.

Hotel Tři lilie


HOTEL KOCANDA

Chcete v létě procestovat České Švýcarsko a nevíte, kde začít? Zakotvěte v děčínském Hotelu Kocanda, v perfektním výchozím bodě nejen k objevování všech krás Děčína, ale i pro výlety do okolí. Hotel se nachází přímo u Labe v těsné blízkosti cyklostezky, takže zajímavosti místního kraje můžete poznávat jak pěšky, na kole, bruslích nebo dokonce na lodi.

TIP: V hotelu najdete mimo těch klasických také pokoje vhodné pro alergiky a pokoje s infrasaunou.

Hotel Kocanda


HOTEL KOPANICE

Pokud jste již četli populární knihu Žítkovské bohyně od spisovatelky Kateřiny Tučkové, pak vám není nutné Moravské Kopanice a obec Žítkovou nijak zvlášť představovat. Pokud vám tahle beletrie unikla, pak si nezapomeňte výtisk přibalit s sebou, až se vydáte na pobyt do Hotelu Kopanice.

Krajina Bílých Karpat je díky své odlehlosti a rozmanitosti vhodná pro tiché rozjímání a odpočinek bez zbytečného civilizačního ruchu. Hotel vám bude při objevování zdejších krás příjemným přístavem, ve kterém si budete moci nejen pochutnat na krajových specialitách, ale také dopřát odpočinek při plavání v hotelovém bazénu nebo při masáži, která po procházkách po Moravských Kopanicích jistě přijde vhod.

Hotel Kopanice


HOTEL VARNSDORF

Víte, že Varnsdorf je nejseveněji položené české město? Už tento zajímavý fakt z něj dělá neobyčejné místo pro trávení dovolené či prodlouženého víkendu. Díky tomu, že je Varnsdorfský výběžek ze tří stran obklopen hranicí s Německem, nemusíte se při hledání aktivit k vyplnění dlouhé chvíle držet pouze místní nabídky, ale můžete vyrazit třeba do nedalekého Löbau či Oberoderwitzu.

V hotelu Varnsdorf najdete příjemné ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Je tu dětský koutek a u nedalekého pivovaru Kocour je i farma se zvířátky, kde se nejen děti skvěle zabaví. 

TIP: Hotel mimo jiné nabízí možnost rezervace privátní vířivky. K relaxaci po náročném dni nebo pro romantický večer ve dvou je to ideální volba.

HOTEL VARNSDORF


Zaujalo vás některé z našich nových míst? Věříme, že si z nabídky wellness hotelů na Spa.cz vyberete ten, ve kterém se vám bude líbit nejvíce. S jakýmkoliv dotazem ohledně rezervace pobytů se na nás můžete obrátit na tel. čísle +420 483 515 290 nebo na emailové adrese [email protected].

Vaše Spa.cz