Oslavte svátek zamilovaných nevšedním zážitkem!

Ve wellness se sklenkou sektu..

Svátek sv. Valentýna, tedy den všech zamilovaných letos vychází na pátek. To je skvělá šance, jak druhý únorový víkend proměnit v dokonale romantický zážitek. Vemte vaši drahou polovičku na romantický pobyt a zažijte společně něco nevšedního…


Valentýn je skvělá příležitost k tomu, partnera či partnerku překvapit. Můžete dárek vyřešit růží a bonboniérou jako obyčejně, ale nemyslíte, že vaše láska stojí za víc? Pokud si lámete hlavu, jak vykouzlit úsměv na tváři milované osoby letos, pak vybírejte z naší nabídky valentýnských pobytů a užijte si skvělý víkend z vaší láskou!


Romantika v Luhačovicích

Do Luhačovic se nemusí jezdit jen za léčbou nemocí a neduhů. Vyrazit sem můžete i za odpočinkem či za poznáváním. A nebo na Romantický pobyt o víkendu! Zamilujte si největší moravské lázně a oslavte zde Valentýna se vším všudy. Ubytování ve Vile Jiřince vám poskytne maximální soukromí a  vy se tak budete moci věnovat jeden druhému. V rámci balíčku je pro pána i pro dámu přichystána masáž a společně si pak můžete užít privátní wellness či saunu. 


Milostné vzplanutí v Doksech

Okolí Máchova jezera proslavil nejvíce romantický básník Karel Hynek Mácha. I vy zde své milované můžete na břehu jezera šeptat do milostné verše z Máje při pobytu v luxusním Hotelu Port. Pro valentýnský víkend si zde připravili pobytový balíček Valentýn u jezera. Těšit se můžete na bohatou tříchodovou večeři a neomezený vstup do vnitřního bazénu.


Zámecký luxus v Herálci

Pokud chcete oslavit svátek zamilovaných opravdu ve velkém stylu, není lepšího místa než Chateau Herálec nedaleko Žďáru nad Sázavou. Reprezentativní prostory romantického zámku, perfektní servis a vybrané lahůdky zaručí, že se budete cítit opravdu královsky. Pobytový balíček Kouzelná noc na zámku obsahuje vše, o čem se vám doposud jen snilo.

Při příjezdu zahájíte pobyt welcome drinkem a dáma obdrží růži a poté na vás čeká luxusní zámecký pokoj, neomezený vstup do wellness pod klenbami a také privátní vířivka ve věžičce s lahví Prosecca. Máte se opravdu na co těšit!


Vášnivé Meziříčí

Na zámku byste se tak nějak necítili sami sebou? Nevadí! I pro vás máme místo, kde si Valentýn užijete. V klidu, v pohodě a hlavně v soukromí. Pobyt v útulném Penzionu Na kraji lesa je skvělou volbou pro ty, kteří mají raději přírodu než ruch velkoměsta. Les totiž budete mít od ubytování jen pár kroků. Vyrazit tedy můžete na túru a nebo si zalyžovat v některém z blízkých lyžařských středisek. 

Penzion je vyhlášený skvělou domácí kuchyní z lokálních surovin a těšit se v rámci pobytového balíčku Romantika na kraji lesa můžete i na lenošení v privátním wellness s lahví sektu!


(Ne)vinná relaxace v Hustopečích

Na závěr vás pozveme na jižní Moravu. Hustopeče se nacházejí pár kilometrů za Brna a jsou kromě moderního kostela proslavené také mandloňovým sadem. Jako v ostatních místech jižní Moravy, i zde není o dobré víno nouze. Vrchovatě si ho užijete i pokud se rozhodnete strávit zde svátek sv. Valentýna. Balíček s názvem Jsem Romantik v Amande Wine Wellness Hotelu udělá radost všem romantickým duším. Pro páry si zde připravili vytříbenou večeři o pěti chodech s vinným párování, vstup do Saunového světa a specialitou je partnerská procedura Láskyplné laškování. Samozřejmostí je láhev sektu, kterou si s milovanou osobou můžete vychutnat na pokoji.


Už víte, kam vezmete vaši lásku? Další inspiraci najdete v sekci Valentýnské pobyty. Držíme palce, ať je váš letošní Valentýn nezapomenutelný!