Prima rodinné pobyty v Jeseníkách? Navštivte Wellness Hotel Diana

Krásná příroda, skvělé služby a ubytování, bohatá nabídka lázeňských procedur..

Letní prázdniny právě začaly a je nejvyšší čas na to začít shánět místo, kam utéct z rozpálených měst. Ideální destinací jsou Jeseníky. Nejenom, že si dosyta užijete krásné přírody a wellness, ale také s sebou můžete vzít děti. Ty jsou ve Wellness Hotelu Diana vítané a dokonce se tu pro ně konají i animační programy. Klidná dovolená pro celou rodinu je stoprocentně zaručena!

Restaurace

Wellness Hotel Diana najdete v Olomouckém kraji, necelé 4 km od centra městečka Velké Losiny, které je dokonalým místem pro relaxaci a také jedno ze startovních míst pro výlety do okolí. 

V centru Velkých Losin můžete obdivovat renesanční zámek a nebo třeba unikátní ruční papírnu. Pokud památkám příliš neholdujete, můžete vyrazit do přírody a nebo za relaxací do místních termálních lázní.

Ruční papírna

Tyto lázně jsou unikátní hned z několika důvodů - především jde o jedny z nejstarších moravských lázní. Tradice léčení sirnou termální vodou trvá více než 450 let. Za tu dobu se prokázaly pozitivní účinky termálních pramenů na léčbu onemocnění pohybového aparátu, léčbu kožních nemocí a léčbu onemocnění onkologických či oběhového systému. Léčit se zde mohou dospělí i děti od 1 roku. Pokud zdravotní problémy nemáte, ale ve Velkých Losinách jste na odpočinkové dovolené, můžete samozřejmě lázně využít také. Čeká zde na vás 9 vnitřních a venkovních bazénů, tobogány a v létě jistě oceníte i ledovou komoru.

Při ubytování ve Wellness Hotelu Diana můžete využít slevu 50% pro vstup do vnitřního termálního bazénu v Hotelu Eliška a 50% slevu na vstup do termálního parku

Termální bazén

Až k lázním vás doveze hotelový minibus. Pokud byste se spíše chtěli projít, můžete si k lázním udělat příjemnou procházku. Od hotelu jsou vzdálené pouze 1,5 km.

Bazény a wellness centrum jsou ale i součástí lázeňského Wellness Hotelu Diana. stejně tak jako posilovna, squashové kurty, stoly na ping-pong či relaxační jávský masážní salon s nabídkou exotických masáží. Rozmazlování a hýčkání k dovolené patří a ve Wellness hotelu Diana je z čeho vybírat.

Fitness centrum

I v letní sezóně můžete využít zvýhodněných pobytových balíčků. Zvolte si třeba pobyt Termály naplno na 5 dnů a nebo kratší třídenní pobyt. Do Jeseníků chtějí zkrátka všichni. Užijete si i vy vaši dovolenou ve Velkých Losinách?