Příspěvek na lázně 2000 Kč? Získejte lázeňský poukaz na 2022!

Se Spa.cz jedete do lázní výhodněji

Domníváte se, že je státnímu příspěvku na lázně konec? Není tomu tak. Poskytovatelé lázeňské péče se rozhodli převzít otěže od státu a české lázně i nadále podporovat. Jedinečnou příležitost vyjet do lázní výhodněji tak máte i v roce 2022, a to díky lázeňskému poukazu v hodnotě 2 000 Kč, který zaštiťuje Svaz léčebných lázní.

Získejte 2 000 Kč na lázně


JAK LÁZEŇSKÝ POUKAZ ZÍSKAT?

Pokud jste v předešlých letech uplatnili státní poukaz do lázní, proces získání lázeňského příspěvku pro vás nebude nic nového. Po vyplnění jednoduchého formuláře vám bude během pár sekund vygenerován osmimístný kód vašeho poukazu, který následně zadáte do příslušného políčka při rezervaci pobytu na Spa.cz.

Čerpání lázeňských voucherů je neomezené, nicméně platí pravidlo, že na jednu rezervaci lze za každou osobu využít jeden poukaz. Počet voucherů, které je možné uplatnit v jedné rezervaci, se tak rovná počtu osob, které splňují podmínky jeho využití.

>> Podrobnější informace najdete na Spa.cz/dolazni <<


JAKÉ JSOU PODMÍNKY PRO UPLATNĚNÍ LÁZEŇSKÉHO POUKAZU?

Poukaz je možné uplatnit od 1. 1. do 31. 3. 2022 na vybrané lázeňské pobyty na Spa.cz. S rezervací však doporučujeme neotálet. Každé lázeňské zařízení má pouze omezený počet lázeňských voucherů, které může poskytnout, a jejich kapacita se tak rychle plní.

>> Vybírejte z prověřených pobytů s lázeňským poukazem na 2022 <<

Pobyty jsou podmíněné délkou minimálně 6 nocí a alespoň 5 lázeňskými procedurami. Lázeňský poukaz zároveň může využít pouze osoba nad 18 let s trvalým pobytem v EU/EEA.


Máte dotaz? Neváhejte se a nás obrátit na tel. čísle +420 483 515 290 nebo na e-mailu [email protected].

Vaše Spa.cz