Proč vyrazit na wellness pobyt do Szklarské Poręby?

Objevte ráj na zemi kousek za polskými hranicemi

Na polské wellness jsme vás lákali nedávno v článku Świeradów Zdrój – perfektní destinace na wellness víkend. Nyní si posvítíme na město Szklarska Poręba, které je také velmi oblíbenou destinací pro kratší i delší wellness pobyty.

Szklarska Poręba

Horské městečko Szklarska Poręba leží jen 6 km od českých hranic. Díky své unikátní poloze na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš se zde hostům nabízí jedinečné klimatické podmínky a návštěvníci sem jezdí jak za krásnou přírodou, tak za ozdravnými pobyty


V bývalé sklářské a dřevařské osadě je v současnosti celá řada hotelů a lázeňských domů, které nabízejí širokou škálu služeb po celý rok. V zimní sezóně sem lidé míří nejen za odpočinkem, ale i za zimními sporty. V okolí je mnoho běžkařských tras i sjezdových tratí s perfektními podmínkami. V letním období je oblast centrem milovníků cyklistiky a pěší turistiky. V těsné blízkosti města jsou například překrásné vodopády Kochanowka nebo Kamieńczyk. Za návštěvu stojí i vyhlídka na krkonošské vrcholky Złoty Widok.

Złoty Widok

Lidé sem míří především za čistým horským vzduchem, kterého si při venkovních aktivitách můžete užít doslova plnými doušky. Jestliže ale vaše srdce touží i po klasických lázeňských procedurách, zde je také najdete! Masáže, koupele, zábaly i kosmetická ošetření jsou v nabídkách wellness hotelů běžně. Využít je můžete jako součást pobytových balíčků nebo si je objednat zvlášť.

Jste zvědaví, jaké hotely jsme pro vás vybrali tentokrát? 


BOUTIQUE ECO HOTEL SASANKA

Z pestré řádky hotelů, které v oblasti Szklarska Poręba na Spa.cz nabízíme, jsme pro vás tentokrát jako první eso zvolili Boutique Eco Hotel Sasanka. Moderní tříhvězdičkový hotel poskytuje komfortní zázemí pro všechny, kteří hledají ubytování v Polsku s perfektními službami za příznivou cenu.

Boutique Eco Hotel Sasanka

V rámci pobytu Mini Spa - All inclusive Sasanka na dvě noci můžete vyzkoušet hotelové spa, kam máte po dobu pobytu neomezený přístup a navíc na vás čeká i rituál Mini Spa s jemnou masáží obličeje. Čas, který nevyužijete k relaxaci, můžete věnovat aktivnímu odpočinku. V okolí hotelu najdete jak stezky pro pěší, tak i cyklostezky.


KRYSZTAŁ HOTEL **** CONFERENCE & SPA

K pobytu ve Szklarské Porębě vás zve také útulný Kryształ Hotel **** Conference & Spa. Jak již název hotelu napovídá, je to prostor nakloněný pořádání konferencí, ale rádi zde uvítají i hosty cestující v páru nebo s dětmi.

Kryształ Hotel **** Conference & Spa

Hotel je sice menší, ale interiéry pokojů i vybavení wellness centra je velmi moderní. Pokud se rozhodnete pro pobytový balíček Relax ve SPA, smlsnete si nejen na kávě a zákusku v hotelové kavárně, ale také na ovocném peelingu, který dokáže potěšit všechny vaše smysly, stejně jako i relaxační aroma masáž. Samozřejmostí je pak neomezený vstup do wellness a zapůjčení županu zdarma.


Jako vždy vám toho o nabídce wellness pobytů nejen ve Szklarské Porębě rádi povíme více na telefonním čísle +420 483 515 290 nebo e-mailu [email protected].

Vaše Spa.cz