Prodloužení státního příspěvku 4000 Kč na lázně do konce roku 2021!

Rezervujte pobyt se státním poukazem a ušetřete!

Rádi byste využili státní poukaz na ubytování v některém z lázeňských hotelů, ale bojíte se, že ho nestihnete do konce termínu platnosti vyčerpat? Máme dobrou zprávu! Ministerstvo pro místní rozvoj prodloužilo platnost státních příspěvků na lázně až do konce roku 2021!

Státní poukazy jsou součástí projektu na podporu lázeňství i v dobách koronavirové pandemie. Částka 4 000 Kč platí pro jednu osobu na jeden pobyt, nicméně příspěvek můžete čerpat i opakovaně a rezervovat tak hned několik různých pobytů najednou.

Vybírejte z nabídky pobytů se státním příspěvkem už nyní!

Relaxovat se státním příspěvkem můžete třeba v Karlových Varech, Františkových Lázních či Mariánských Lázních. V nabídce však najdete také Janské Lázně či Lázně Libverda.

Poukazy vydané letos i v roce 2020 platí až do konce roku 2021. K prodloužení platnosti státních poukazů došlo zejména z důvodu nepříznivé pandemické situace, která ztěžuje cestování v rámci České republiky. V současné chvíli sice není pro samoplátce možné do lázní vycestovat, my ale věříme, že právě léčebné pobyty budou brzy opět v provozu. Doporučujeme rezervovat žádané letní a podzimní termíny už nyní.

Návod k získání státního poukazu naleznete na Spa.cz/dolazni a nejaktuálnější informace na StatniPoukaz.cz.

Potřebujete pomoci s rezervací, či získat jakékoliv informace ohledně pobytů? Neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku +420 483 515 290 nebo na email [email protected].