Prodloužený víkend? Říjen se hlásí!

Využijte 28. až 31. října na podzimní odpočinek!

Taky už jste za skříně vytáhli podzimní kabáty a bundy? Nedá se nic dělat, léto je oficiálně za námi a my vstupujeme do podzimu. I tohle období má však něco do sebe a pokud si včas rezervujete svůj wellness či lázeňský pobyt, sychravé počasí vám náladu nezkazí! A co víc?

Svátek vzniku samostatného Československa letos vychází na čtvrtek 28. října. Skvělé, že?! Další možnost prodlouženého víkendu. 28. až 31. října tak můžete strávit na jednom z námi vybraných pobytů níže nebo se inspirovat širokou nabídkou podzimních pobytů na Spa.cz. Pojďme na to!Podzimní pobyty


ZA ZDRAVÍM A KRÁSOU DO VARŮ

Kdo by nechtěl být stále mladý a krásný? Zřejmě každý, zub času je však neúprosný. V Hotelu Malta v Karlových Varech znají naštěstí tajný recept, jak stárnutí zastavit. Při pobytu Beauty and Relax vás budou hýčkat a rozmazlovat, že zcela zapomenete na to, kolik vám je let. Čeká na vás bohatá polopenze, káva, zákusek, sladké překvapení na pokoji a řada procedur, které si opravdu vychutnáte.

Nejlepší bude na pobyt do Karlových Varů vyrazit s kamarádkou, maminkou nebo sestrou. Je to totiž perfektní příležitost, jak prožít bezvadnou dámskou jízdu se vším, co k ní patří!

Beauty and Relax


NA VÍKEND DO VELICHOVEK

Báječnou Víkendovou jízdu si můžete dopřát v Lázních Velichovky. Díky zdejší unikátní léčivé slatině je podzimní pobyt vhodný pro všechny, které trápí bolesti kloubů a svalů. Ubytování v Lázních Velichovky ocení nejen senioři, ale i mladší věkové kategorie návštěvníků, které mohou víkendový pobyt pojmout jako účinnou prevenci.

Víkendová jízda


LUXUSNÍ ROZMAZLOVÁNÍ V MARIÁNKÁCH

Rovnováhu a harmonii vám do života navrátí pobyt SPA Harmony v Gala Hotelu Excelsior v Mariánských Lázních. Po konzultaci s odborníkem na zdraví životní styl vám budou procedury uzpůsobené na míru a taky budete po odjezdu domů vědět, jak svůj životní styl zlepšit, abyste se i nadále cítili fit a plní energie.

Kromě komplexního a osobního přístupu, který vás bude provázet po celou dobu vašeho pobytu, si budete užívat také pečující procedury s konopným olejem a neomezený vstup do římských lázní a saunového světa v nedalekém hotelu Chateau Monty SPA Resort.

SPA Harmony


SENIOŘI MÍŘÍ DO BESKYD

I v pokročilém věku můžete cestovat a zažívat příjemné chvíle! Přímo pro seniory je určený Wellness relaxační pobyt ve Wellness Hotelu Energetic v Rožnově pod Radhoštěm.

To, jakou proceduru si při svém pobytu zvolíte, je jen na vás. Pobyt nemá pevně stanovený program, takže si ho můžete užít zcela podle svého gusta a pokud se rozhodnete zpestřit si pobyt v Beskydech i nějakým tím výšlapem do okolních kopců, na recepci vám ochotně zapůjčí hůlky pro nordic walking.

Wellness relaxační pobyt


LUHAČOVICE ANEB OÁZA KLIDU

Když pořádný Podzimní odpočinek, tak v Luhačovicích! V pobytovém balíčku, který nabízí Hotel VEGA, najdeme vše, co byste si pro příjemné strávení podzimních dnů mohli přát. Čeká na vás bohatá polopenze, příjemné prohřívací procedury a neomezený vstup do hotelového wellness. Navíc se můžete pomocí hotelového transferu pohodlně dopravit do samotného centra Luhačovic a vychutnat si třeba kávu a oplatku přímo na lázeňské kolonádě.

Podzimní odpočinek


KONOPÍ LÉČÍ V KARLOVÝCH VARECH 

O tom, že se konopí stále častěji využívá i ve zdravotnictví a v lázeňské péči jste už asi slyšeli. Co to ale vyzkoušet na vlastní kůži? Relax s konopím si můžete dopřát ve Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech.

Z procedur s využitím konopného oleje nemusíte mít strach. Pro wellness se využívají pouze tzv. CBD oleje, které nejsou halucinogenní, ale naopak napomáhají hloubkovému uvolnění a zlepšují psychickou pohodu i spánek.Relax s konopím


DEJTE SBOHEM STRESU V 5* HOTELU

Chcete si při vašem podzimním výletu dopřát opravdový luxus? Pak přijměte naše pozvání na pobyt Antistress do jednoho z nejhonosnějších hotelů v Karlových Varech. Hotel Imperial shlíží majestátně na Karlovy Vary již od roku 1912 a od té doby poskytuje své služby jen těm nejnáročnějším návštěvníkům.

Při antistresovém pobytu si do sytosti užijete nejen 5* komfortu v přepychově zařízených pokojích, ale okusíte také zdejší špičkovou gastronomii a vaše zdraví si vezmou do parády odborníci ve wellness centru. Užijete si masáž hlavy, koupel v minerální vodě či oxygenoterapii. Samozřejmostí je i vstup do hotelového wellness centra a pitný režim.

Antistress


Už víte, kam vás vaše cesty na podzim zanesou? Pobyty s wellness zarezervujete snadno na Spa.cz. Kontaktovat nás můžete i na emailové adrese [email protected].