Prodlužte si (wellness) víkend v září!

Kam na svatého Václava? Hurá za odpočinkem!

Svátek svatého Václava letos vychází na úterý 28. září. Pouze jeden den dovolené vás tak dělí od ideálního prodlouženého víkendu, který můžete strávit odpočinkem ve wellness či lázních. Kam na podzimní pobyt vyrazit? Čtěte dál!

Podzimní pobyty


POHODA V LUHAČOVICÍCH

Lázně Luhačovice jsou synonymem relaxace uprostřed krásné přírody v podhůří Bílých Karpat. Za odpočinkem a také za vyléčením zdravotních neduhů se sem můžete vydat i během podzimních dnů, kdy kolonády hrají všemi barvami přicházejícího podzimu. 

Vyzkoušejte relaxační pobyt Prodloužený víkend v luxusním čtyřhvězdičkovém Hotelu Palace a nechte se při podzimním pobytu hýčkat blahodárnými koupelemi či aromaterapeutickými masážemi s éterickými oleji.

Hotel Palace


RELAX V JESENÍKÁCH

Strávit podzimní pobyt na horách je skvělý nápad! Přesvědčte se o tom v Jeseníkách v hotelu Červenohorské sedlo při pobytovém balíčku Dokonalý relax s masáží a vířivkou.

Mimo hlavní turistickou sezónu jsou Jeseníky doslova rajskou oázou a vy si zde při podzimním wellness pobytu můžete opravdu báječně zrelaxovat. V Hotelu Červenohorské sedlo vám k tomu připraví perfektní podmínky. Těšit se můžete nejen na wellness procedury, ale také na kávu s dortíkem či láhev sektu na pokoji.

Hotel Červenohorské sedlo


PODZIMNÍ PRÝGL HRAJE VŠEMI BARVAMI

Brněnská přehrada, neboli Prýgl, ukrývá v jedné ze svých zátočin malý klenot, který by vám při podzimní dovolené v ČR rozhodně neměl uniknout, pokud jste příznivci wellness a saunování. Maximus Resort Hotel Brno, jehož součástí je neuvěřitelně rozlehlý areál Wellness & Spa Infinit Maximus, nabízí možnost relaxace ve více než 10 různých typech venkovních i vnitřních saun. Kromě toho zde při pobytu Medium na 3 noci stihnete prozkoumat i venkovní i vnitřní relaxační bazén, vířivku a nádherná relaxační zákoutí, díky kterým se vám z Brna vůbec nebude chtít domů.

Maximus Resort Hotel Brno


VĚČNÉ MLÁDÍ PRAMENÍ V KARLOVÝCH VARECH

Pobyt v Beauty & Relax v Hotelu Malta je primárně určený pro ženy, které touží po zdravém a krásném vzhledu a chtějí si dopřát profesionální péči na vysoké úrovni.  

Hotel Malta nabízí luxusní čtyřhvězdičkové ubytování a díky jeho výhodné poloze přímo v centru lázeňského města to budete mít k největším lákadlům Karlových Varů jen pár kroků. Nejlépe si prodloužený víkend plný kosmetického hýčkání, masáží a pečujících procedur užijete s kamarádkou, kolegyní, se sestrou či v maminkou na pořádné dámské jízdě.

Hotel Malta


ŠUMAVSKÁ PŘÍRODA LÁKÁ VELKÉ I MALÉ

A kam vyrazit na rodinný podzimní pobyt s dětmi? Vydejte se přímo do středu nádherné šumavské krajiny! Hotel Dvůr Lískový vrch nabízí v podzimním období pobyt na 3 noci, který si užije celá vaše rodina.

Pokud budete mít štěstí na počasí, můžete objevovat zapomenuté pytlácké stezky v okolí nebo se vydat na dobrodružnou výpravu do Boubínského pralesa. A pokud vás na sv. Václava potrápí déšť, bude se vám hodit kvarteto s motivy šumavské přírody, které dostanete na hotelu jako dárek.

Dvůr Lískový vrch


KARLOVY VARY PODRUHÉ - A NEJEN PRO SENIORY

Zajímáte se o své zdraví a není vám jedno, jak na tom vaše tělo je? Pak je pobyt s polopenzí NEJEN PRO SENIORY, který nabízí Hotel Růže v Karlových Varech, tím pravým pro vás.

Po vstupní prohlídce hotelovým lékařem na vás čeká 10 procedur vybraných přímo vám na míru. Navíc budete moci strávit příjemný čas v Alžbětiných lázních a užít si také kávu a zákusek v hotelové kavárně. Po celý pobyt máte v hotelu zajištěnou vydatnou polopenzi a pitnou kúru.

Karlovy Vary


Kompletní nabídku podzimních pobytů najdete na Spa.cz

Rezervaci snadno zajistíte během pár kliknutí, případně vám s ní i dalšími dotazy poradíme na emailové adrese [email protected].