První vlna pobytů za mimosezónní ceny 2022!

Jak ušetřit na letošní dovolené po Česku?

Přemýšlíte, kam vyjet na dovolenou 2022? Neplaťte víc, než musíte se zvýhodněnými lázeňskými a wellness pobyty za mimosezónní ceny. Stačí si na Spa.cz vybrat to pravé pro vás a rezervovat si svůj vysněný odpočinek do konce června. 

Pobyty v ČR s mimosezónní cenou
 


CO JSOU POBYTY ZA MIMOSEZÓNNÍ CENY?

Jak jistě víte, průběh roku má několik sezón, přičemž u pobytů v České republice se jedná o dvě hlavní – zimní a letní. Letní sezóna začíná zpravidla v druhé polovině května a končí až v první půlce září, zatímco ta zimní probíhá zhruba od prosince do poloviny února. Samotné sezóny se pak mohou lehce lišit v závislosti na lokalitě ubytovacího zařízení. Důležité ale je, že v těchto sezónách jsou hotely nejvíce obsazené a s růstem poptávky roste i jejich cena. 

S námi vás však toto trápit nemusí! Jestliže si zakoupíte pobyt přes Spa.cz, můžete na dovolenou v ČR vyjet i během těchto nejžádanějších období za mimosezónní ceny. Jedinou podmínkou je rezervace pobytu do konce června 2022!


KDE SI ZA MIMOSEZÓNNÍ CENY ODPOČINETE?

Pokud hledáte relaxační či léčebný pobyt v lázních, nepřehlédněte oblíbené lázeňské oblasti:

- Mariánské Lázně
- Františkovy Lázně
- Karlovy Vary
- Lázně Bechyně
- Lázně Jeseník
- Janské Lázně

Máte raději hýčkání ve wellness? Prohlédněte si nabídku wellness pobytů za mimosezónní ceny ve městech po celé ČR, jako je například Nesuchyně, ve které můžete navštívit nedaleké železniční muzeum. Pokud však máte raději výhledy na noční oblohu, ubytujte se v Choceradech a prozkoumejte místní hvězdárnu. Milovníci Moravy si zase přijdou na své v nabídce pobytů moravské historické metropole,  Olomouci. Nabídka je však ještě mnohem zajímavější.

>> POBYTY ZA MIMOSEZÓNNÍ CENY 2022 <<


NEVYBRALI JSTE? NEZOUFEJTE!

Nejlepší zprávou je, že nabídka pobytů za mimosezónní ceny se neustále rozrůstá. Pokud tedy nenajdete pobyt podle svého gusta, neházejte flintu do žita a zkuste nabídku za pár dní zkontrolovat znovu. 

Kdybyste si přeci jen s výběrem pobytu nevěděli rady, rádi vám pomůžeme na e-mailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle +420 483 515 290.

Vaše Spa.cz