Ráj na zemi to je hotel Vega

Pokud hledáte místo, kde Vás čeká božský klid a zároveň zábava během celého roku, nehledejte, právě jste našli!

Luhačovický hotel Vegaje dokonalým místem k odpočinku 

Určitě znáte ten pocit, kdy máte chuť se alespoň na chvíli ukrýt před celým světem i dnešní hektickou dobou. Přestaňte snít a jednoduše to udělejte. Ideální útočiště vám může poskytnout třeba wellness hotel Vega sídlící v Pozlovicích u Luhačovic. Vypravte se sem na odpočinkový víkend a vraťte se jako znovuzrození. Krásné Luhačovice už na vás čekají. 

Hotel Vega nabízí komfortní ubytování i služby wellness centra.  Je situován v příjemném prostředí městečka Pozlovice ležícího přibližně dva kilometry od centra Luhačovic. Hotel je obklopen malebnou přírodou jako stvořenou k odpočinku, procházkám i projížďkám na kole. Součástí hotelu je wellness centrum nabízející ty nejlepší relaxační služby. Navštívit můžete krytý bazén, saunu, perličkovou vanu i solárium. V nabídce jsou také nejrůznější masáže a zábaly. Dokonale si odpočinete třeba při aromaterapeutické masáži, japonské masáži Shiatsu či masáži lávovými kameny. Celý relaxační proces nejlépe zakončíte odpočinkem v komfortně zařízených hotelových pokojích. K dispozici je 27 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány, z nichž každý je pro větší pohodlí hostů plně klimatizován. V hotelu můžete najít i oblíbenou restauraci, v níž jsou podávány chutné pokrmy připravované výhradně z kvalitních a čerstvých surovin. V létě je pro vás otevřená terasa nabízející ochutnávku grilovaných specialit. Velmi příjemné posezení poté nabízí i hotelová kavárna. Pochutnat si zde můžete na výtečné kávě i chutných dezertech. Příjemným bonusem je krásný výhled na Bílé Karpaty a Luhačovickou přehradu. V hotelu Vega však nemyslí jen na odpočinek a chutná jídla. Nezapomněli zde ani na sportovně založené hosty. Přímo v hotelu tak můžete navštívit moderně zařízenou posilovnu či squashový kurt. Ve venkovních prostorách je poté k dispozici tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal či nohejbal, menší fotbalové hřiště i minigolfový areál. 


Co vidět a kam se vypravit ve volném čase

Hotel Vega se může pochlubit i velmi krásným okolním prostředím. Pokud se tedy rozhodnete alespoň na chvíli opustit hotelové wellness centrum, určitě se vypravte za jeho poznáním. Za návštěvu stojí nedaleké Luhačovice, které jsou velmi krásným a oblíbeným lázeňským městem. Dokonce tím úplně největším, jaké lze na Moravě najít. Místní lázeňství se pyšní opravdu dlouhou tradicí a luhačovické přírodní prameny lákají hosty z celé České republiky i jejího okolí. Nejznámějším pramenem vyvěrajícím v Luhačovicích je pramen Vincentka. Luhačovice však nejsou tvořeny jen překrásným lázeňským areálem plným historicky zajímavých budov. Naleznete zde i celou řadu dalších míst a staveb, z nichž za zmínku stojí barokní zámek či kostel Svaté Rodiny. Kromě Luhačovic můžete navštívit i nedaleký Uherský Brod s řadou historických památek, neméně zajímavé Vizovice či Zlín plný míst spojených s působením Tomáše Bati. Z přírodních krás ležících v okolí Luhačovic musíme zmínit Chráněnou krajinnou oblast Bílé Karpaty, jejíž návštěvu byste si určitě neměli nechat ujít.