Relax se státním rekreačním poukazem

K čemu je a jak ho budeme moci využít?

Aktualizace: Novější článek o možnosti využití státního příspěvku 4 000 Kč na lázně až do konce roku 2021 s kompletními informacemi o poukazu naleznete na Spa.cz.

Spoustu ubytovacích a restauračních zařízení se nyní potýká s velkými problémy. Proto Ministerstvo pro místní rozvoj realizuje podporu cestovního ruchu formou státních rekreačních poukazů na dovolenou v Česku. Státní rekreační poukaz by měl českým občanům pomoci při rozhodování o letošní dovolené. Na dovolenou stát přispěje částkou až 4 000 Kč za osobu při lázeňském pobytu o délce alespoň 6 nocí a počtu 5 a více procedur.

Poukazy na rekreaci bude možné využít na relaxaci v lázních po celé České republice. Bude možné vyrazit za státem dotovanou cenu třeba do Karlových Varů, Františkových Lázní nebo do Luhačovic. Těšíte se? Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Příspěvky od státu lze využít pouze v oficiálních lázeňských destinacích. Pokud budete chtít vyrazit do vaši oblíbených tuzemských lázní na dovolenou, se státním rekreačním poukazem budete mít ubytování zvýhodněné. Vybírat můžete i z nejrůznějších pobytových programů na Spa.cz, jako jsou wellness pobyty, relaxační pobyty, lázeňské pobyty nebo i romantické pobyty, musí však splňovat podmínky čerpání.

Připravili jsme pro vás návod na využití státního poukazu.

Na stránkách StatniPoukaz.cz najdete aktuální informace o státním rekreačním poukazu a můžete se také zapojit do diskuze na facebookové stránce Státní poukaz, která je věnována státnímu příspěvku na dovolenou.