Rezervace do lázní a hotelů v nouzovém stavu

platném od 16. 3. 2020 do 1. 4. 2020

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali o krizovém opatření nařízeném vládou platném od 16. 3. 2020 do 1. 4. 2020 ve vztahu k možnostem rezervovaní pobytů.

Mimo jiná omezení se zakazuje prodej ubytovacích služeb. To ale neznamená, že hotely a penziony musí být zavřené, pouze do 1. 4. nesmí ubytovávat nové hosty. V současné době ubytovaní hosté mohou dále pokračovat v pobytu, ale se značně omezenými službami, jako jsou stravovací a wellness služby. Rezervace na období po 1. 4. jsou možné. Letní dovolenou po Česku si tak bez obav můžete rezervovat již dnes.

Zákaz se nevztahuje na lázeňské pobyty, tedy ubytování v lázeňských zařízeních, pokud v nich bude poskytována pouze lázeňská péče hrazená alespoň z části z veřejného zdravotního pojištění. 

Více v tiskové zprávě Asociace hotelů a restaurací České republiky.

V současné době posílený tým zákaznického servisu Spa.cz usilovně pracuje na přesouvání rezervací na vhodnější termíny. Rezervace se snažíme odbavit od těch nejbližších postupně dále, proto bychom vás chtěli požádat o strpení. Nejdříve se snažíme vyřídit urgentní případy, které v tomto období mají rezervovaný pobyt. Hned poté se budeme věnovat ostatním rezervacím. Chceme vás ujistit, že se všem klientům snažíme vyjít vstříc. V ideálním případě doporučujeme hostům přesun termínu na květen a dále.