Říkal někdo Silvestr ve wellness? To jste ještě nezažili!

První várka silvestrovských pobytů už nyní na Spa.cz

Letní dovolená je za námi, a tak pomalu, ale jistě nastává chvíle na plánování silvestrovských oslav. Pokud už teď víte, že rozhodně nechcete zůstat sedět doma na gauči, ale toužíte něco zažít, pak neváhejte a prohlédněte si výhodné nabídky silvestrovských pobytů  ve wellness či v lázních!

Doporučujeme s rezervací moc neotálet. Silvestrovské pobyty jdou rok od roku víc a víc na dračku, tak ať máte svůj vysněný Silvestr v kapse s předstihem.

Silvestrovské pobyty


SILVESTR NA HORÁCH

Wellness hotely a chaty na horách nemají o silvestrovské noci o návštěvníky nouzi. Hlavním důvodem, proč strávit Silvestr na horách, je poměrně velká šance, že napadne sníh, a bude tak možné spojit silvestrovský pobyt s novoroční lyžovačkou na čerstvém prašanu. Nemluvě o té atmosféře!

Pro ty, kteří ještě nestihli využít státní poukaz do lázní, nebo ho chtějí čerpat opakovaně, je tu Silvestrovský pobyt se státním příspěvkem na 6 + 1 noc zdarma v Lázeňském Hotelu Terra v Janských Lázních v Krkonoších

V rámci balíčku na vás čeká hned několik léčebných a relaxačních procedur a silvestrovský raut na kolonádě. Hned z lázní navíc můžete vyrazit do skiareálu Černá Hora - Pec, který je vůbec největším lyžařský areálem v ČR. Ideální kombinace, co říkáte?!

Silvestrovský pobyt 6 + 1 noc zdarma


Z vířivky hned na sjezdovku se budete moct vydat i při pobytu Silvestr na horách na 3 noci, který nabízí ProFamily Hotel TOP na Benecku. Jak už název napovídá, tento pobyt na horách si nejvíce užijete s celou rodinou. Pro děti je k dispozici prostorná herna a dospělí si mezitím mohou odpočinout v moderně vybaveném wellness centru. V ceně balíčku je samozřejmě zahrnuto i silvestrovské občerstvení a novoroční přípitek.

Silvestr na horách na 3 noci


Silvestr v Beskydech je nezapomenutelný! Přesvědčit se o tom můžete při Silvestrovském pobytu na 3 noci ve Wellness & Spa Hotelu Horal v Rožnově pod Radhoštěm. Díky neomezenému wellness a vstupu do bazénu si novoroční oslavy můžete užít dokonale zrelaxovaní a zahájit rok 2022 výstupem na mýty opředenou horu Radhošť.

Silvestrovský pobyt na 3 noci


Pokud vás srdce táhne do Jeseníků, nenechte si ujít bohatý silvestrovský program při pobytu Tradiční silvestrovský pobyt na Kolštějně 2021. Čeká na vás živá hudba, raut a bohatá tombola. Ve Wellness Hotelu Kolštejn pro vás navíc připravili celou řadu relaxačních procedur a drobných překvapení, která si nejlépe užijete při romantickém silvestrovském pobytu s partnerem či s partnerkou.

Tradiční silvestrovský wellness pobyt


Stále se ptáte kam na Silvestra? Zkuste Silvestr na Vysočině a nebudete litovat! Nejde sice o žádné velehory, ale šance na sníh je v okolí obce Sněžné více než vysoká.

V hotelu Orea Resort Devět Skal se budete mít jako v bavlnce a na Silvestra se nudit nebudete vy, ani vaše děti, pro které je připravený bohatý animační program. S partnerem si mezitím můžete užívat v mobilním kasinu nebo se zúčastnit soutěže o nejkrásnější taneční pár. Na Nový rok pak potěší prodloužená snídaně, která váš pobyt příjemně zakončí.

Silvestr na Vysočině


SILVESTR V LÁZNÍCH

Hory vás příliš nelákají, ale přesto toužíte prožít poslední noc roku 2021 ve velkém stylu? Pak si pro silvestrovský pobyt s programem vyberte některý z našich lázeňských hotelů!

Roli lázeňského šviháka si můžete vyzkoušet například na pobytu Silvestr 2021 s lázeňskou péčí, na který návštěvníky láká luxusní Spa Resort Lednice. Bohatá polopenze, 4 pečující procedury, neomezený vstup do wellness či novoroční přípitek na hotelové terase jsou perfektní kulisy pro neobyčejný silvestrovský pobyt pro dva.

Silvestr 2021 s lázeňskou péčí


Stejně dobře jako v Lednici se můžete mít i ve Františkových Lázních. Zde nabízíme výhodný Silvestrovský pobyt na 5 nocí v lázeňském Spa & Kur Hotelu Praha. Během 4 dnů plných rozmazlujících procedur si královsky odpočinete a do nového roku vstoupíte jako znovuzrození.

Silvestrovský pobyt na 5 nocí


Závěrečným tipem je pobyt Silvestr 2021 v Alexandria Spa & Wellness Hotelu v Luhačovicích. Malebné lázeňské město ve východním cípu republiky má své kouzlo i v neutuchající záři ohňostrojů a vy byste si tenhle pohled rozhodně neměli nechat ujít. 

Díky poloze hotelu budete mít lázeňskou kolonádu jako na dlani. Při pobytu na vás navíc čeká několik aromaterapeutických procedur, večeře při svíčkách a novoroční raut. Další z kouzelných možností, jak prožít romantického Silvestra ve dvou.

Silvestr 2021


Desítky dalších silvestrovských pobytů najdete na webových stránkách Spa.cz. Rezervace je hotová během několika kliknutí, tak příliš dlouho neváhejte a rezervujete si váš vysněný Silvestr co nejdříve!