AKTUÁLNĚ: Poukazy pro zdravotníky již na Spa.cz nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Říkal někdo Silvestr ve wellness? To jste ještě nezažili!

První várka silvestrovských pobytů už nyní na Spa.cz

Letní dovolená je za námi, a tak pomalu, ale jistě nastává chvíle na plánování silvestrovských oslav. Pokud už teď víte, že rozhodně nechcete zůstat sedět doma na gauči, ale toužíte něco zažít, pak neváhejte a prohlédněte si výhodné nabídky silvestrovských pobytů  ve wellness či v lázních!

Doporučujeme s rezervací moc neotálet. Silvestrovské pobyty jdou rok od roku víc a víc na dračku, tak ať máte svůj vysněný Silvestr v kapse s předstihem.

Silvestrovské pobyty


SILVESTR NA HORÁCH

Wellness hotely a chaty na horách nemají o silvestrovské noci o návštěvníky nouzi. Hlavním důvodem, proč strávit Silvestr na horách, je poměrně velká šance, že napadne sníh, a bude tak možné spojit silvestrovský pobyt s novoroční lyžovačkou na čerstvém prašanu. Nemluvě o té atmosféře!

Pro ty, kteří ještě nestihli využít státní poukaz do lázní, nebo ho chtějí čerpat opakovaně, je tu Silvestrovský pobyt se státním příspěvkem na 6 + 1 noc zdarma v Lázeňském Hotelu Terra v Janských Lázních v Krkonoších

V rámci balíčku na vás čeká hned několik léčebných a relaxačních procedur a silvestrovský raut na kolonádě. Hned z lázní navíc můžete vyrazit do skiareálu Černá Hora - Pec, který je vůbec největším lyžařský areálem v ČR. Ideální kombinace, co říkáte?!

Silvestrovský pobyt 6 + 1 noc zdarma


Z vířivky hned na sjezdovku se budete moct vydat i při pobytu Silvestr na horách na 3 noci, který nabízí ProFamily Hotel TOP na Benecku. Jak už název napovídá, tento pobyt na horách si nejvíce užijete s celou rodinou. Pro děti je k dispozici prostorná herna a dospělí si mezitím mohou odpočinout v moderně vybaveném wellness centru. V ceně balíčku je samozřejmě zahrnuto i silvestrovské občerstvení a novoroční přípitek.

Silvestr na horách na 3 noci


Silvestr v Beskydech je nezapomenutelný! Přesvědčit se o tom můžete při Silvestrovském pobytu na 3 noci ve Wellness & Spa Hotelu Horal v Rožnově pod Radhoštěm. Díky neomezenému wellness a vstupu do bazénu si novoroční oslavy můžete užít dokonale zrelaxovaní a zahájit rok 2022 výstupem na mýty opředenou horu Radhošť.

Silvestrovský pobyt na 3 noci


Pokud vás srdce táhne do Jeseníků, nenechte si ujít bohatý silvestrovský program při pobytu Tradiční silvestrovský pobyt na Kolštějně 2021. Čeká na vás živá hudba, raut a bohatá tombola. Ve Wellness Hotelu Kolštejn pro vás navíc připravili celou řadu relaxačních procedur a drobných překvapení, která si nejlépe užijete při romantickém silvestrovském pobytu s partnerem či s partnerkou.

Tradiční silvestrovský wellness pobyt


Stále se ptáte kam na Silvestra? Zkuste Silvestr na Vysočině a nebudete litovat! Nejde sice o žádné velehory, ale šance na sníh je v okolí obce Sněžné více než vysoká.

V hotelu Orea Resort Devět Skal se budete mít jako v bavlnce a na Silvestra se nudit nebudete vy, ani vaše děti, pro které je připravený bohatý animační program. S partnerem si mezitím můžete užívat v mobilním kasinu nebo se zúčastnit soutěže o nejkrásnější taneční pár. Na Nový rok pak potěší prodloužená snídaně, která váš pobyt příjemně zakončí.

Silvestr na Vysočině


SILVESTR V LÁZNÍCH

Hory vás příliš nelákají, ale přesto toužíte prožít poslední noc roku 2021 ve velkém stylu? Pak si pro silvestrovský pobyt s programem vyberte některý z našich lázeňských hotelů!

Roli lázeňského šviháka si můžete vyzkoušet například na pobytu Silvestr 2021 s lázeňskou péčí, na který návštěvníky láká luxusní Spa Resort Lednice. Bohatá polopenze, 4 pečující procedury, neomezený vstup do wellness či novoroční přípitek na hotelové terase jsou perfektní kulisy pro neobyčejný silvestrovský pobyt pro dva.

Silvestr 2021 s lázeňskou péčí


Stejně dobře jako v Lednici se můžete mít i ve Františkových Lázních. Zde nabízíme výhodný Silvestrovský pobyt na 5 nocí v lázeňském Spa & Kur Hotelu Praha. Během 4 dnů plných rozmazlujících procedur si královsky odpočinete a do nového roku vstoupíte jako znovuzrození.

Silvestrovský pobyt na 5 nocí


Závěrečným tipem je pobyt Silvestr 2021 v Alexandria Spa & Wellness Hotelu v Luhačovicích. Malebné lázeňské město ve východním cípu republiky má své kouzlo i v neutuchající záři ohňostrojů a vy byste si tenhle pohled rozhodně neměli nechat ujít. 

Díky poloze hotelu budete mít lázeňskou kolonádu jako na dlani. Při pobytu na vás navíc čeká několik aromaterapeutických procedur, večeře při svíčkách a novoroční raut. Další z kouzelných možností, jak prožít romantického Silvestra ve dvou.

Silvestr 2021


Desítky dalších silvestrovských pobytů najdete na webových stránkách Spa.cz. Rezervace je hotová během několika kliknutí, tak příliš dlouho neváhejte a rezervujete si váš vysněný Silvestr co nejdříve!