Spa & Kur Hotel Harvey

Objevte místo, kde se budete cítit jako v pohádce.

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně a jejich okolí je plné lázeňských a historických památek, které rozhodně stojí za návštěvu. Malebné městečko spolu s Mariánskými Lázněmi a městem Karlovy Vary tvoří tzv. “západočeský lázeňský trojúhelník“, který se rozkládá v nejzápadnější části České republiky a je kandidátem na zapsání světového dědictví UNESCO. Františkovy Lázně a okolí jsou rájem minerálních pramenů, léčivé rašeliny, bahna a slatiny. Již v roce 1600 se stal nejznámější pramen Františkových Lázní “Františkův pramen“ nejvyhledávanějším v Evropě.

Františkovy Lázně se specializují na léčbu nemocí srdce a krevního oběhu, pohybového aparátu, ženské sterility a dětské gynekologie.

Spa & Kur hotel Harvey

Pokud se rozhodnete navštívit Františkovy Lázně, doporučujeme ubytování v příjemném Spa & Kur hotelu Harvey. Leží na okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra a už exteriér hotelu napovídá, že o vás bude královsky postaráno. Hosté, kteří do hotelu zavítají, se mohou těšit na nebývalý komfort a vysoký standard ubytování. Pokoje jsou moderně zařízené a některé mají terasu, ze které se můžete kochat pohledem na přilehlý park nebo výhledem do ulice.

Nejen ubytování, ale i kompletně vybavené balneo provozy vytváří výborné zázemí pro příjemné wellness a relax pobyty pro regeneraci těla a mysli. Můžete si zde dopřát hned několik druhů masáží, zábalů, koupelí, ale i magnetoterapii, elektroléčbu nebo fyzioterapii.

V hotelové restauraci se o vás postará přátelský a milý personál. Pochutnat si můžete na specialitách domácí i mezinárodní kuchyně. V letních měsících je pro hosty otevřena letní terasa s výhledem do parkové zeleně.

Spa & Kur Hotel Harvey je jeden z partnerů oslav výročí 10 let Spa.cz, který věnoval do soutěže luxusní týdenní pobyt pro dva.

Kam na výlet?

Aby byl odpočinek v hotelu opravdu zasloužený, můžete se nejdříve vypravit na procházku či výlet. Františkovy Lázně a jejich vzdálenější okolí je plné lázeňských a dalších historických staveb, které rozhodně stojí za to navštívit. Doporučujeme výlet na nedaleký Chebský hrad, zámek Kynžvart, hrad Seeberg nebo známý hrad Loket. Přímo ve městě můžete vidět také spoustu zajímavých míst, jako je například symbol Františkových Lázní socha Františka s rybou. Pověst praví, že každá žena, která si na sochu sáhne, do roka otěhotní.

 

Doufáme, že jsme vás článkem inspirovali a do Františkových Lázní brzy zavítáte.

Podívejte se na aktuální pobyty ve Františkových Lázních.