Spa Resort Libverda

Rodinné lázně v podhůří Jizerských hor

V malebném městečku, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor naleznete malé rodinné Lázně Libverda. Nachází se v klidném prostředí uprostřed překrásné přírody, která je tolik důležitá pro odpočinek a relaxaci. 

Historie lázeňství sahá až do 14. století, kdy byly objeveny léčivé účinky místních pramenů. Kromě léčivých pramenů přispívají lázeňství v Libverdě také příznivé klimatické podmínky. Léčebné procedury Lázní Libverda jsou zaměřeny na pacienty s onemocněním pohybového aparátu, srdce a krevního oběhu. Dále se zde léčí poruchy látkové výměny, poruchy neurotické, duševní a psychosomatické. Léčebným zdrojem je zde minerální voda, která má příjemnou svěží chuť s železitou příchutí.

Minerální pramen

Ve Spa Resortu Libverda naleznete bohatou nabídku možností, jak trávit volný čas. K dispozici jsou tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Z lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 km různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi.

Singltrek

Dále se můžete těšit na útulné, moderní i luxusní hotely ve Spa Resortu Libverda, kde si užijete ničím nerušený pobyt. Hotely disponují bazény, saunou i wellness centrem, kde o vás bude perfektně postaráno. Stačí si vybrat ubytování, které si zamilujete. Doporučujeme vám Villu Friedland, která leží uprostřed krásného parku a je stylizována do zámeckého stylu. Pobytové balíčky nabízí také Hotel Nový Dům, Hotel Lesní Zátiší a Hotel Panorama, kde strávíte příjemné chvíle. 

Lázně Libverda


Lázeňský Švihák ze Spa.cz Lázně Libverdu navštívil a natočil pro vás video. Shlédněte co vše mohou tyto krásné lázně nabídnout. Jistě budete nadšeni stejně jako náš Švihák.