Spa Resort Tree of Life

Město, kam jezdili relaxovat významní čeští umělci.

O lázních Bělohradě

Lázně Bělohrad jsou lázně s více než 125 letou tradicí. Nacházejí se v poklidném malém městečku v podhůří Krkonošských hor, nedaleko pohádkového města Jičín. Městečko v Podkrkonoší je proslulé hlavně díky slatinné rašelině, která je ve zdejších lázních využívána k léčbě dětí i dospělých s onkologickým onemocněním, nervovými nemocemi, nemocemi pohybového ústrojí, kožními a gynekologickými nemocemi.

Slatinná léčba, čistý horský vzduch a klidná atmosféra, to vše je zde k dispozici pro úspěšné a blahodárné léčení pacientů s různými neduhy.

Město proslavila řada významných osobností, jako například Karel Václav Rais, Eliška Krásnohorská, Oldřich Nový a v neposlední řadě spisovatel Karel Jaromír Erben, kterého místní kostelíček Byšičky inspiroval natolik, že díky němu vznikla slavná balada Svatební košile.

Spa resort Tree of Life

Spa resort Tree of Life je čtyřhvězdičkový hotel, který byl slavnostně otevřen teprve v roce 2009. Je postaven na břehu rybníka se stoletou dubovou alejí. Na své si tu přijdou milovníci lázeňských procedur, wellness nebo výletů do turisticky atraktivního okolí. Elegantně vybavené pokoje zaručují hostům klid a pohodlí. Nabízejí výhled do přírodního parku a jsou prosvětleny jihozápadním sluncem. Nejnáročnější klienti ocení prostorné apartmány.

V hotelu najdete také skvělé wellness centrum s relaxačním bazénem, který má stálou teplotu 32 °C s výhledem do zahrady. Dále pak Organic & Garden Spa, ve kterém si užijete severskou saunu v Sanariu, Kneippův chodník nebo venkovní vířivku s ochlazovacím bazénkem.

O zábavu se v hotelu nemusíte bát. Každý měsíc pro vás hotel připravuje program složený z pravidelných i speciálních akcí. Ve svém volném čase můžete navštívit například koncert, divadelní představení, taneční večery nebo další kulturní akce.

Spa resort Tree of Life je jedním z partnerů oslav výročí 10 let Spa.cz, který věnoval do soutěže luxusní týdenní pobyt pro dva.

Výlety v Lázních Bělohradě

V okolí hotelu Tree of Life se nachází spousta míst, která rozhodně stojí za návštěvu. Určitě se vydejte na procházku ke kostelíčku Byšičky, kde se vám naskytne krásný výhled na celé město. Dále pak městský park Bažantnice, kde se nachází minerální prameny, tenisové kurty a v letním období se zde pořádají kulturní akce pro lázeňské hosty.

V dojezdové vzdálenosti pak můžete navštívit Zoo Safari Dvůr Králové nad Labem s nočními jízdami, Český ráj s dechberoucími výhledy do krajiny, barokní perla východních Čech Hospital Kuks, nejvyšší tuzemské pohoří Krkonoše nebo Jičín – město pohádek.

Chcete-li si odpočinout od rušného města, doporučujeme navštívit Lázně Bělohrad.

Podívejte se na aktuální nabídku pobytů v Lázních Bělohradě.