Ta nejlepší letní dovolená v českých horách!

Užijte si léto se slunečními paprsky na dosah ruky

České hory jsou krásné v jakémkoliv ročním období. V létě lákají především na nádherné výhledy, přírodu a klid, který ve městech či v přímořských resortech nenajdete. Nachytejte bronz při svém letním pobytu na horách se Spa.cz!

KRKONOŠE NIKDY NEZKLAMOU!

Vydat se na dovolenou do Krkonoš je vždy dobrý nápad. Nejen, že jde o naše nejvyšší pohoří, ale najdete tu celou řadu příjemných horských hotelů, ve kterých lze strávit báječné dny ve společnosti vašich nejbližších. Ať už si chcete užít pohodový horský pobyt s wellness a nebo zocelit svaly pořádnými túrami na vrcholky krkonošských hor, rozhodně neuděláte chybu, pokud pro svou letní dovolenou na horách zvolíte Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jilemnici nebo třeba Harrachov.

Wellness Hotel Svornost

Při cestě na nejvyšší horu Čech Sněžku najdete komfortní ubytování v horském Hotelu Lenka. Pokud byste se raději dozvěděli něco o sklářské tradici a dopřáli si příjemné ochlazení u horského vodopádu řeky Mumlavy, pak rozhodně zvolte pro svůj pobyt Wellness Hotel Svornost v Harrachově.

Hotel LenkaJIZERKY JSOU PRO VŠECHNY

Ať jste mladí nebo staří, můžete si být jisti, že tajemné Jizerské hory si získají vaše srdce. Za návštěvu stojí nejen malebné rozhledny jako například Štěpánka v Příchovicích či ta na Černé Studnici, ale také místa s bohatou historií jako Jablonec nad Nisou či Liberec.

Právě Liberec je perfektním místem pro rodinnou letní dovolenou v Česku. Najdete zde nejstarší českou zoo, interaktivní vědecké atrakce v IQLandii či v IQParku a mimo jiné také ikonickou stavbu televizního vysílače a hotelu na vrchu Ještědu. 

Nejlepším ubytováním pro vás a vaše děti je Wellness Hotel Babylon. Díky aquaparku, wellness centru a lunaparku, které jsou součástí hotelu, si společně strávený čas užijete opravdu plnými doušky.

Klidnější dovolenou v srdci přírody si můžete dopřát v Lázních Libverda. Spa Resort Libverda nabízí špičkovou lázeňskou péči pro všechny věkové kategorie. V okolí můžete navštívit například významné poutní místo v Hejnicích či výletní restauraci Obří sud.

WELLNESS HOTEL BABYLON

MENŠÍ HORY, TAKY HORY

Stejně jako ty nejznámější památky mohou být i ta nejznámější horská střediska a trasy plné lidí. Míst, kam se před davy schovat, tu ale naštěstí ještě několik máme a podělíme se s vámi o tipy, kde letní dovolená v Česku může být opravdu klidná a ničím nerušená.

Prvním místem je oblast CHKO Labské pískovce a Děčínského Sněžníku. Rozlehlé kaňony, vysoké skály a husté lesy jsou ještě stále místem, kde lze před civilizací tak trochu zmizet. Naprosto perfektní je ubytování v Hotelu Ostrov v Tisé. Kromě komfortního ubytování a příjemného wellness centra je velkým benefitem hotelu právě to, že zde není mobilní signál, takže vás zde nikdo nebude rušit.

Hotel Ostrov

Dalším koutem republiky, kam masový turismus stále ještě příliš nepronikl, je okolí Nového Města na Moravě. Zdejší sportovní areál je vyhledávaným místem zejména v zimním období během konání šampionátu v biatlonu, ale v letních měsících zde panuje klid a pravá letní pohoda. I přesto, že Žďárské vrchy nepatří mezi nejvyšší pohoří na našem území, nabízí velmi rozmanitou síť cyklostezek a turistických tras. Hotel Ski poskytuje svým hostům špičkově vybavené wellness, ale pokud byste zatoužili po osvěžení v přírodě, pak se v okolí nachází hned několik přírodních koupališť, kde si vy i vaše děti můžete užít vody a sluníčka do sytosti.

Hotel Ski

Letošní léto plánuje dovolenou v Česku strávit více než 50 % obyvatel ČR, proto volné kapacity v tuzemských hotelech a penzionech rychle ubývají. Pokud i vy chcete mít jistotu, že na vás volný pokoj ve vysněné destinaci čeká, rezervujte váš pobyt na Spa.cz co nejdříve. O volných kapacitách vás rádi informujeme také na e-mailové adrese [email protected].

Krásné léto vám přeje Spa.cz!