Tipy na dárky pro muže

Pobytem s pivní koupelí či gurmánskou večeří nemůžete nic zkazit!

Nenápadná obálka pod stromečkem může schovávat velké překvapení. Dárkový poukaz na wellness pobyt od Spa.cz potěší všechny, dokonce i muže. Nezáleží na tom, jestli chcete poukazem na pobyt potěšit přítele, manžela, dědu, bratra či kamaráda, důležité je, že si na výběru dárku dáte záležet. Pojďte se podívat na naše tipy, jak můžete i dávno dospělým klukům vykouzlit nadšené jiskřičky v očích.

BEZ PIVA NENÍ DOVOLENÁ

Rozhodně nechceme všechny muže házet do jednoho pytle, ale pivo k dovolené tak nějak patří. Pokud i ten váš zapadá do skupiny těch, kteří si dovolenou bez půllitru v ruce neumí představit, pak doporučujeme zvolit pobyty, kde o žejdlík pěkně vychlazeného chmelového moku nebude nouze.

Pobytový balíček Pivní relax v Hotelu U Kata v Kutné Hoře je dárek, který rozhodně žádný pivař neodmítne, obzvlášť, pokud mu budou dělat společnosti dobří kamarádi. Stejně tak balíček Pivní cyklostezka v Hotelu Studánka v Rychnově nad Kněžnou slibuje neobyčejné zážitky. No a pokud ani vy nedokážete zlatavému moku odolat, nadělte dárek, který vás potěší oba. Lázeňskou pivní kúru pro páry si nejlépe užijete v Hotelu Malý Pivovar v Klášteru Hradišti nad Jizerou.

POBYTY PRO SPORTOVCE

Pro aktivní muže, kteří chvíli neposedí, jsou jako stvořené pobyty s možností sportovního vyžití. Pokud je vám jasné, že povalování se ve wellness a okupování hotelového baru by nebylo nic pro něj, zvolte některý z balíčků pro sportovce. Nám se líbí třeba Víkendový wellness balíček Aktiv na Hotelu Kamzík v Jeseníkách a nebo nadupaný balíček Za sportem i odpočinkem na Vysočinu na Orea Resortu Devět skal nedaleko Žďáru nad Sázavou.

PRO GURMÁNY

Zvolit dárek pro osobu s mlsným jazýčkem je hračka. Stačí si vybrat z gurmánských pobytů, při kterých budou o spokojený žaludek labužnických návštěvníků pečovat špičkoví kuchaři. Balíček s jednoduchým názvem Gourmet si v luxusním Honour and Grace Hotelu užije každý všemi smysly.

Pokud o sobě obdarovaný rád a hrdě prohlašuje „Jsem gurmán”, pak se mu zcela jistě bude líbit na pobytu v Amande Wine Wellness Hotelu v Hustopečích. A jen o pár kilometrů dál, v překrásném jihomoravském městě Lednice, je pro milovníky dobrého jídla připravený Gurmánský víkend s vínem. Ve Spa Resortu Lednice si tento pobyt můžete užít i během romantického pobytu ve dvou.

ODPOČINEK, KTERÝ SI ZASLOUŽÍ

Pokud se rozhodnete pro wellness odpočinkový pobyt, nemůžete se splést. Nabídka je pestrá a odpočívat potřebuje čas od času každý. Muže můžete pod stromečkem potěšit poukazem na Šumavský odpočinek s vyhlídkou na Alpy v nádherném Hotelu Alpská Vyhlídka, který najdete na Kvildě. Dostatečný relax pro náročném pracovní týdnu slibuje Balíček pro odpočinek v Hotelu Mesit v srdci Beskyd. Zatočit se stresem pomohou vašemu drahému lázeňští odborníci v Hotelu Maxim v Mariánských Lázních. Čekat tam na něj bude balíček s názvem Antistress program.

ZA HRANICE VŠEDNÍCH DNŮ

Relaxační a odpočinkové pobyty nabízejí i hotely na Slovensku či v Maďarsku. Pošlete šampióna vašeho srdce nabrat nové síly třeba do vyhlášených lázní Mosonmagyaróvár.  Intenzivní minirelax v Hotelu Flóra v Trenčianských Teplicích potěší všechny, kteří mají na cokoliv, včetně pořádného odpočinku, málo času. O něco delší pobyt s výstižným názvem Zahoď starosti nabízí v Trenčianských Teplicích Parkhotel na Baračke.

NEVYBRALI JSTE?

Pokud si nejste jistí tím, že by některý z pobytů, které jsme do článku vybrali, byl tím pravým pro muže, kterého chcete obdarovat, prohlédněte si kompletní nabídku wellness pobytů na Spa.cz. Další možností, jak udělat radost, je dárkový poukaz na hodnotu, u kterého si obdarovaný vybere pobyt dle vlastní vytříbené chuti.

Přejeme vám krásné Vánoce a mnoho báječných zážitků s pobyty ze Spa.cz!