Tipy na dárky pro rodiče a prarodiče

Darujte starší generaci zasloužený odpočinek!

Letos bude výběr dárků pro rodiče hračka. To vám slibujeme! Vybrali jsme z lázeňských a wellness pobytů na Spa.cz ty, které patří dlouhodobě mezi nejvíce oblíbené, a věříme, že v nich najdete i vy inspiraci na dárek, který pod stromečkem vaše rodiče či prarodiče potěší. Dejte vašim blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží, a darujte jim možnost příjemného odpočinku v ČR nebo třeba na Slovensku.

BLAHODÁRNÁ LÁZEŇSKÁ PÉČE

České lázně ve světě vynikají, a to nejen v léčbě zdravotních komplikací, ale také preventivní péčí, která může některým onemocněním předejít. Darováním poukazu na lázeňský pobyt darujete nejen výlet s ubytováním v cizím městě, ale především dáváte najevo zájem o zdraví a kondici vašich blízkých. Dopřejte jim parádní odpočinek a péči opravdových balneo profesionálů!

V luxusním Spa Hotelu Děvín Superior v proslulých Mariánských Lázních je možné užít si Komplexní mariánskolázeňskou kúru, u které jsou procedury vybírány na míru podle předpisu hotelového lékaře. Lékařskou konzultaci a speciálně vybrané procedury nabízí i lázeňský Spa & Kur Hotel Harvey ve Františkových Lázních v rámci Seniorského pobytu

Pokud si nejste jistí, jak by se rodičům pobyt v lázních zamlouval, nic neriskujete s pobytovým balíčkem Lázně na zkoušku. Ten nabízí pro všechny věkové kategorie Hotel Flora v Mariánských Lázních.

RAJSKÝ ODPOČINEK

Královsky odpočívat a nabírat nové síly lze ale i jinde než jenom v lázních. Co takhle dopřát rodičům parádní výlet do přírody? Pobytový balíček Kouzelná Šumava, který nabízí Parkhotel Kašperské hory, si zamilují všichni, kteří mají slabost pro nádhernou šumavskou přírodu a čistý horský vzduch. Naopak pro milovníky historických památek a vína je jako stvořený Pobyt nejen pro seniory ve Spa Resortu Lednice v jihomoravské Lednici. Je to perfektní místo pro poznávání rozsáhlého Lednicko-valtického areálu s mnoha památkami a zajímavostmi. 

Do třetice tu máme tip na pobyt pro všechny, kdo ani chvíli neposedí. Wellness balíček AKTIV v Hotelu Kamzík je ideálním dárkem pro kohokoliv, kdo miluje hory.

GURMÁNSKÉ POBYTY

Mají vaši rodiče mlsný jazýček a patří mezi milovníky dobrého jídla? Pak jim jistě udělá radost některý z pobytů pro labužníky. Gurmánský pobyt ve Ville Patriot v Mariánských Lázních je prestižní záležitost. Dvě vícechodová menu od talentovaného kuchaře udělají z této návštěvy „Mariánek” nezapomenutelný zážitek.

Třešničkou na dortu je Gourmet víkend ve Volcano Spa Hotelu v Praze, který lze spojit s návštěvou známých pražských památek.

PŘÍJEMNÉ LÁZNĚNÍ U SOUSEDŮ

Velký výběr wellness pobytů nabízejí i naši východní sousedé. Slovenské lázeňství je totiž na vysoké úrovni. Výhodou je, že se zde bez problémů domluvíte česky a cesta zabere jen pár hodin. Doporučit můžeme například Wellness senior v termálních lázních Patince na 6 nocí, který je doslova nabitý blahodárnými procedurami.

O tom, žeVěk je jen číslo, se mohou vaši rodiče přesvědčit při pobytu v Parhotelu na Baračke v Trenčianských Teplicích. A pokud byste dárkem chtěli dát najevo, že máte rodiče opravdu rádi, zvolte jako překvapení romantický pobyt Láska hory přenáší ve Welness Hotelu Borovica na Štrbském plese.

NEVYBRALI JSTE?

Zdá se vám, že v našem výběru není přesně to, co hledáte? Pak si prohlídněte naši nabídku pobytů pro seniory či relaxačních pobytů. Věnovat také můžete dárkový poukaz na hodnotu a nechat tak rodiče, ať si pobyt svých snů vyberou sami.

Ať pod vaším stromečkem převládají samé zářivé úsměvy přeje Spa.cz!