Tipy na dárky pro ženy

Dopřejte v roce 2021 sobě i jí ty nejpohodovější chvíle!

Vánoce se kvapem blíží a právě teď je ta chvíle, kdy si možná i vy začínáte zoufat nad tím, co koupit jako dárek pro vaše nejbližší. Ať už sháníte dárek pro přítelkyni, manželku, maminku, tchýni, sestru či kamarádku, je dárkový poukaz na wellness pobyt volba, kterou jednoznačně neuděláte chybu.

Na Spa.cz najdete širokou nabídku pobytů pro dámy, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Proč tedy neposlat ženy z vašeho okolí relaxovat třeba na Slovensko nebo do Maďarska? Podívejte se na některé z pobytových balíčků, které mohou pod vánočním stromečkem vykouzlit úsměv na tváři.

LÁZEŇSKÁ KLASIKA

Pobyt v lázních s profesionální péčí a léčebnými procedurami je dárek, který se neodmítá. Ženě vašeho srdce tím dáte najevo, jak moc vám její zdraví leží na srdci, a to je krásné. V České republice jsou těmi nejnavštěvovanějšími lázněmi Karlovy Vary. Pobytový balíček Beauty and Relax speciálně určený pro ženy tu nabízí luxusní Hotel Malta, hned vedle Mlýnské kolonády.

V závěsu za Karlovými Vary se zpravidla umísťují v žebříčcích návštěvnosti malebné Mariánské Lázně. Zde můžeme doporučit léčebný pobyt Medical wellness či odpočinkový pobyt Kouzelná proměna v pohádkovém Chateau Monty SPA Resort.

VOŇAVÉ POBYTY

Pobyty plné voňavého hýčkání jsou tím pravým pro všechny požitkářky, které si chtějí života užívat plnými doušky. Pobytový balíček Kouzlo levandule přenese obdarovanou jakoby mávnutím kouzelného proutku do omamně vonících levandulových polí kdesi v Provence, i když si přitom bude užívat aromatickou koupel v Hotelu Vega v Luhačovicích. Ve stejném městě můžete snadno zajistit i intenzivní zážitek se sladkou vůní medu. Stačí vaší milované darovat poukaz na pobytový balíček Medový Relaxvíkend ve Wellness Hotelu Pohoda.

Do třetice tu pro vás máme tip na dárek, který ocení všechny milovnice sladkého! Pobyt Čokoládový sen v Hotelu Continental v Mariánských Lázních s luxusní čokoládovou masáží si můžete dokonce užít ve dvou!

ABSOLUTNÍ RELAX

Myslíte, že si vaše žena nebo maminka po vánočním zápřahu zaslouží trošku klidu a odpočinku? Věnujte jí pobyt, kde se o její relaxaci postará tým zkušených profesionálů. Exotické zážitky slibuje pobyt s tajemným názvem Víkend pěti elementů, který lze zažít v Hotelu Golfi v Lázních Poděbrady.

Doslova Luxusní dárek pro ženu je pobyt v nádherném wellness hotelu Spa Resort Tree of Life v Lázních Bělohrad. A perfektní odpočinek slibují i jihomoravské lázně Lednice. Doporučujeme vyzkoušet pobyt Tři dny pro zdraví v hotelu Spa Resort Lednice.

RELAX ZA HUMNY

Výborně relaxovat a královsky odpočívat se dá nejen v České republice, ale i v zahraničí, a za skvělými službami není potřeba cestovat daleko. Wellness balíček Lotus Wellness & Vitality nabízejí známé termální lázně v maďarském Hévízu. Jako antická bohyně si bude připadat každé žena, která si užije rozmazlování při pobytovém balíčku Relax Exclusive v Hotelu Aphrodite v Rajeckých Teplicích na Slovensku. A to, po čem ženy touží, ví moc dobře ve Wellness Hotelu Borovica na Štrbském Plese.

NEVYBRALI JSTE?

Pokud jste si z našich tipů na pobyty pro ženy nevybrali, zkuste si prohlédnout nabídku romantických pobytů pro zamilované či wellness balíčků. A v případě, že chcete nechat výběr vaší příští wellness dovolené na vaší drahé polovičce, můžete jí pod stromeček nadělit dárkový poukaz na hodnotu.

Přejeme Vám krásné Vánoce a mnoho úsměvů s dárky od Spa.cz!