Tipy na relaxační dárky

Nakupujte dárky s předstihem a z pohodlí domova!

I přesto, že tu máme teprve druhý podzimní měsíc, někteří z nás už si pomalu začínají lámat hlavu nad tím, čím udělají svým blízkým radost pod stromečkem. Nechceme vás stresovat blížícími se svátky, právě naopak! Rádi vám ukážeme, že sehnat dárky zvládnete i v pohodě z domova.

Ve Spa.cz ctíme myšlenku, že i při výběru vaší dovolené byste měli relaxovat. To samé platí i v případě, že se rozhodnete darovat některý z relaxačních pobytů z naší nabídky formou dárkového poukazu. Wellness pobyt je totiž vánoční dárek, který potěší všechny věkové kategorie!

O tom, že vánoční dárky zvládnete se Spa.cz na jedničku vůbec nemusíte pochybovat!

Kromě toho, že je poukaz skvělým dárkem k Vánocům, potěší i při jiných příležitostech. Dárek, který zařídíte během pár kliknutí, vás může zachránit i pokud na poslední chvíli sháníte dar k narozeninám nebo k výročí.

Dárkový poukaz na hodnotu je sázkou na jistotu

Možností, jak darovat relaxaci, je více. Zřejmě nejoblíbenější formou dárkového poukazu  je tzv. poukaz na hodnotu. Ten zaručuje obdarovanému absolutní svobodu ve volbě ubytovacího zařízení i pobytového balíčku. Vy pouze vyberete, na jakou částku bude poukaz vystavený. To je vše. Jak vidíte, nakupování dárků může být opravdu jednoduché!

Tento poukaz ocení nejen vaši příbuzní a známí, ale například i vaši zaměstnanci či obchodní partneři. Dárkový poukaz na wellness pobyt je totiž skvělým poděkováním za spolupráci v průběhu roku.

Splňte blízkým přání s dárkovým poukazem na pobyt

Druhou variantou poukazu je poukaz na konkrétní pobyt. Víte o tom, že vaše kamarádka touží po luxusním pobytu v Mariánských Lázních? Chcete vaší babičce a dědovi dopřát prvotřídní péči v Luhačovicích, a nebo udělá vašim rodičům radost pobyt v Maďarsku, který si tak dlouho přejí? Splňte vašim blízkým jejich sny snadno a rychle s poukazem na pobyt od Spa.cz.

Aktuálně nabízíme více než 3 000 pobytů, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Vybírat můžete nejen podle lokalit, ale také podle kategorií. Nejvíce oblíbené jsou romantické pobyt pro zamilované či pobyty pro seniory, ale radost určitě uděláte i gastro pobytem či lázeňským pobytem s léčebnými procedurami.

Dárkový poukaz na vybraný pobyt je o něco více osobnější než poukaz na hodnotu. Uděláte s ním radost zejména rodinným příslušníkům či blízkým přátelům.

Drobnost od srdce vždy potěší

Pokud byste přeci jen pod stromeček dali raději něco více než jen obálku s překvapením, zapojte vaši kreativitu a doplňte poukaz o ručně vyrobenou drobnost. Sůl do koupele, masážní žínka nebo šumivá koule do vany jsou maličkostmi, které mohou dárek od vás pozdvihnou na zcela jinou úroveň. Romantická masáž zad či nohou zase znásobí radost, kterou bude váš partner či partnerka mít, až si rozbalí dárkový poukaz.

Dejte vašim blízkým vědět, jak moc vám na nich záleží a sdílejte radost společně. Vždyť od toho vánoční svátky jsou!

Inspirujte se třeba v článku Procedury, které si můžete dopřát i doma

Věříme, že nákup dárkového poukazu na našich stránkách zvládnete hravě. Pokud byste přeci jen potřebovali poradit s výběrem pobytu či s vystavením poukazu, neváhejte se na nás obrátit. Rádi se vám budeme věnovat na emailu [email protected] či na telefonním čísle +420 483 515 290.