Tipy na tradiční pobyty v lázních

Lázeňské klasiky, které nikdy nezklamou!

Tradice lázeňství v Česku trvá již několik staletí a i v současné době mají lázně v moderní medicíně své místo. Kromě léčby se do lázní jezdí za odpočinkem, načerpáním nových sil a kulturním vyžitím. Někdy totiž na zdravotní neduhy lépe než léky zabírá změna prostředí a nové podněty. 

Vyzkoušejte účinky lázeňského prostředí a procedur na vlastní kůži a vydejte se na lázeňské pobyty do nejznámějších lázeňských měst u nás!

A co víc? Nezapomeňte, že stále můžete využít státní příspěvek 4 000 Kč do lázníLázeňský pobyt se státním poukazem rezervujte na Spa.cz.

KARLOVY VARY - DESTINACE PRO ŠVIHÁKY

Kdo nebyl v Karlových Varech, jakoby ani nežil! Toto největší české lázeňské město stojí za návštěvu. Za srdce vás chytí nejen malebné centrum, které se vine jako had podél říčky Teplé, ale i procházka po městských vyhlídkách v lázeňských lesích.

Karlovy Vary

Karlovy Vary si naplno užijete při lázeňském pobytu Light v Luxury Spa & Wellness Hotel President. V rámci pobytu vás čeká 6 nocí, kdy si budete užívat ubytování v luxusně zařízených pokojích, a 7 dnů, které budou nabité léčebnými procedurami. V rámci lázeňského pobytu v Karlových Varech se můžete těšit také na volný vstup do wellness centra, které se nachází přímo v hotelu.

Luxury Spa & Wellness Hotel Prezident

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PRO TY, CO SI POTRPÍ NA TRADICE

Volbou léčebného pobytu v Mariánských Lázních nemůžete udělat chybu! Tradice lázeňství zde sahá až do 12. století a za dobu své existence našli při lázeňských pobytech v Mariánských Lázních ztracené zdraví již tisíce lidí.

Mariánské Lázně

K tomu, aby se vám nemoc vyhnuly obloukem, potřebujete především silnou imunitu. Ta se v současné době hodí více než kdy dříve, a proto rozhodně není špatný nápad vyrazit do “Mariánek” a užít si Pobyt na posílení imunity v hotelu Reitenberger Spa Medical, který se nachází v těsné blízkosti kolonády.

Reitenberger Spa Medical

Perfektní péči, luxusní ubytování a blahodárné procedury najdete i ve Spa & Wellness Hotelu Olympia. Lázeňská kúra na 6 nocí je léčebný pobyt s procedurami, které vám budou na míru vybrané po konzultaci s hotelovým lékařem.

Spa & Wellness Hotel Olympia

Pohodovou dovolenou, při které navíc uděláte něco pro vaše zdraví, nabízí i luxusní Hotel Royal. Na rozdíl od dvou výše uvedených hotelů leží mimo ruch centra města, a proto se můžete těšit na klidné ubytování v příjemném prostředí se zahradou s jezírkem. Vyzkoušejte třeba lázeňský pobyt Léčebný Vital s procedurami a volným vstupem do hotelového wellness.

Hotel Royal

V nabídce pobytů v Mariánských Lázních najdete jak lázeňské pobyty pro seniory, tak i lázeňské pobyty pro páry, tak na nic nečekejte a rezervujte si ten váš ještě dnes!

LUHAČOVICE - LÁZNĚ, CO MAJÍ STYL

Lázně Luhačovice jsou perlou Zlínského kraje. Moderní architektura, lázeňská tradice a bezpočet nádherných zákoutí vás chytí za srdce a po první návštěvě uznáte, že jste zde rozhodně nebyli naposledy.

Luhačovice

Perfektně odpočinout si můžete na lázeňském pobytu v Luhačovicích, který nese poetický název Lázeňská dovolená a nabízí ho Hotel Palace. Zarezervujte si vašich 7 dní hýčkání v nejkrásnějších lázních na Moravě a vychutnejte si léčebný pobyt v malebných Luhačovicích.

Hotel Palace

VELICHOVKY - MÍSTO, KDE SE ZASTAVIL ČAS

Ačkoliv sahá historie lázní Velichovky pouze do přelomu 19. a 20. století, jde do menší lázně, které si za dobu své existence stihly vybudovat slušné renomé.

Specializací lázeňských pobytů ve Velichovkách je péče o klouby, léčba nervových obtíží a také regenerace a úleva pro onkologicky nemocné pacienty. Jako léčebný zdroj se používá především unikátní křídová slatina s vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a železa.

Poznat Velichovky a jejich okolí a zároveň si báječně odpočinout můžete během lázeňského pobytu Týdenní restart v Lázních Velichovky 1897.

Lázně Velichovky 1897

Nezaspěte s rezervací dovolené nejkrásnějších místech České republiky! Rezervaci více než 3 000 lázeňských a wellness pobytů provedete snadno na Spa.cz a v případě potřeby nás můžete kontaktovat na e-mailu [email protected].