TOP 7 hotelů se státním poukazem, které frčí

Karlovy Vary a Františkovy Lázně na vrcholu žebříčku

Víte, že státní poukaz do lázní můžete uplatnit i na webových stránkách Spa.cz? Váš pobyt se státním příspěvkem 4 000 Kč na osobu rezervujete po internetu rychle a z pohodlí domova. Kam za léčbou vycestovat?

Karlovy Vary a Františkovy Lázně se státním příspěvkem jsou aktuálně nejvíce žádanými lokalitami!

ART DECO WOLKER, Karlovy Vary

Luxusní hotel Art Deco Wolker je na Spa.cz novinkou. I přesto je však jedním z nejoblíbenějších hotelů, ve kterém lze uplatnit pobyt s využitím státního poukazu na lázně ve výši 4 000 Kč na osobu.

Hotel Art Deco Wolker se nachází přímo v centru Karlových Varů mezi Vřídelní a lázeňskou kolonádou. Nabízí elegantní zázemí pro lázeňské hosty, kteří jsou rádi v centru dění. Z pobytových balíčků se státním příspěvkem na lázně můžete využít Postcovid léčebný pobyt a Preventivní léčebný pobyt. Oba balíčky jsou zaměřené na podporu celkové tělesné vitality, zlepšení funkce dýchacích cest a také na relaxaci.

Hotel Art Deco Wolker

SPA HOTEL DIANA, Františkovy Lázně

Preferujete Františkovy Lázně? Spa Hotel Diana s přepychových ubytováním, prvotřídními službami a širokou škálou lázeňských a wellness procedur najdete zhruba 15 minut chůze od léčivých pramenů v centru města.

Hotel poskytuje dokonalé soukromí a příjemný klid na odpočinek. Na vlastní kůži můžete pohostinnost jednoho z nejoblíbenějších hotelů ve Františkových Lázních vyzkoušet třeba při pobytu Rekonvalescence po COVID-19 nebo při Komplexním lázeňském pobytu Diana. Pohodu, klid a prostor na zotavení po nemoci a zlepšení imunity nabízí i pobytový balíček Dovolená v Lázních.

Spa Hotel Diana

SPA RESORT SANSSOUCI, Karlovy Vary

Necítíte ve své kůži? Zpátky do formy vás hravě vrátí pobytový balíček RLP|Respirační lázeňská péče ve Spa Resortu Sanssouci v Karlových Varech. Hotel nalezneme v klidné části města, jen zhruba kilometr od centra. Zkušený personál a moderní wellness vybavení jsou pro hosty zárukou kvalitní a účinné péče. 

Kromě pobytu pro pacienty s respiračními problémy nabízí Spa Resort Sanssouci navíc také Lázeňskou péči Classic, Komplexní lázeňskou péči Premium light a Odlehčený lázeňský pobyt. Na všechny výše uvedené pobyty lze samozřejmě využít státní poukaz.

Spa Resort SanssouciHOTEL FRANCIS PALACE, Františkovy Lázně

Další místo na vrcholu žebříčku zvýhodněných pobytů se stáním poukazem získal Hotel Francis Palace ve Františkových Lázních. Kromě komfortního ubytování, nadstandardních služeb a ochotného personálu byste zde našli také přepychové a moderní wellness centrum. 

Do sytosti si ho můžete užít při pobytu Léčebná dovolená nebo při pohodovém Lázeňském létě ve Františkových Lázních. Pro pacienty, kteří prošli těžším průběhem onemocnění COVID-19, nabízí Hotel Francis Palace Speciální PO-COVIDOVÝ program na míru sestavený jejich potřebám.

Hotel Francis PalaceSPA HOTEL CENTRUM, Františkovy Lázně

Františkovy Lázně jsou mezi lázeňskými hosty opravdu oblíbené. Jejich výhodou je především klidné prostředí plné zeleně a dostatečný prostor pro ničím nerušený odpočinek. Slastné nicnedělání si ostatně žijete i ve Spa Hotelu Centrum. V rámci pobytů se státním poukazem si můžete rezervovat pobyt Relaxační lázeňská léčba či Komplexní lázeňská léčba.

Už plánujete konec roku? Státní příspěvek na lázeňskou péči lze totiž využít i na pobytový balíček Advent v lázních.

Spa Hotel CentrumSANATORIUM KRIVÁŇ, Karlovy Vary

Lázeňské sanatorium Kriváň opět reprezentuje naše největší lázně - Karlovy Vary. Nachází se zhruba 10 minut chůze od centra a najdete zde vše, co byste si pro příjemný pobyt v lázních mohli přát.

Ať už jste onemocněním COVID-19 prošli s lehčím či těžším průběhem, nebo jen toužíte po preventivní péči, zcela jistě vám prospěje pobyt Imunita. Zlepšení fyzické i psychické kondice, zvýšení vitality a zlepšení odolnosti vůči onemocněním jsou hlavními benefity, které v sanatoriu můžete díky tomuto preventivnímu a regeneračnímu pobytovému balíčku získat. Síly načerpáte i při pobytu Týden u vřídla a novou energii vám jako zázrakem přičaruje relaxační pobyt Medical Wellness “Energy”.

Sanatorium KriváňHOTEL BAJKAL, Františkovy Lázně

Hotel Bajkal má ze všech uvedených hotelů nejširší nabídku pobytů se státním příspěvkem. Užít si můžete třeba pobyt Léčebná dovolená Restart či bezstarostnou Dovolenou v lázních. Pro pacienty po prodělané nemoci COVID-19 si hotel připravil speciální Post-covidový pobyt zaměřený na rehabilitaci po dlouhodobé hospitalizaci a řešení problémů, za kterými stojí tzv. post-covidový syndrom. Pokud se rozhodnete strávit vaši dovolenou ve Františkových Lázních, pak po návštěvě Hotelu Bajkal budete odjíždět jako znovuzrození.

Hotel BajkalChcete vyjet za lázeňskou péčí do jiného města? 

Hotely akceputující státní poukaz 2021 naleznete i v další lokalitách. Prohlédněte si kompletní seznam pobytů se státním příspěvkem s možností filtrace vámi vybraného místa.

Jak získat státní poukaz do lázní?

Státní poukazy na pobyt v lázních můžete využít až do konce roku 2021 a opakovaně. Podrobný návod k získání a uplatnění poukazu naleznete na naší informační stránce o státních poukazech.

Potřebujete poradit? Obraťte se na naši zákaznickou linku na telefonním čísle +420 483 515 290 nebo na e-mailovou adresu [email protected]